Meni Mese vaihtoon

Kyllästyin lopultakin lavetti-Meseen ja kävin tänään tekemässä vaihtokaupat Ocu RS:än. Oli kivan tuntoinen auto, ainakin Meseen verrattuna.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei sulla ole reppana ikinä ollut mersuakaan, saatikka skeidan paskaa. näin unta ja heräsit taas mällit lakanoissa, jossa oli skeidan logo mällissä.RS on muuten täysilelu, autojen joukoissa

Äänestä
  • Ai ei vai ole? Satut olemaan väärässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


exmesemies_100 kirjoitti:

Kyllästyin lopultakin lavetti-Meseen ja kävin tänään tekemässä vaihtokaupat Ocu RS:än. Oli kivan tuntoinen auto, ainakin Meseen verrattuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu