Naine, mikä

boogie tänää?
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Olin töissä. Nyt kotona ;)

Äänestä
  • Mene lortto sanoon toi Jarkolle.

    Äänestä

Tänäänkin rakastan. Eilen. Huomenna. Ikuisesti.

Äänestä

Olin kyllä tanssimassa tänään.

Äänestä
  • Saisinks mää joskus nähä sun esitykse?

    Äänestä

  • Naapurista kirjoitti:

    Saisinks mää joskus nähä sun esitykse?

    Et saa.

    Äänestä

  • seurasin Housea, tykkäsin.

    Äänestä

  • House oli hyvä sarja varsinkin ensimmäisillä tuotantokausilla. :)

    Nyt haluan tässä jakaa kuvan jossa 1,5 miljoonaa ihmistä jotta ne jotka omii ja ristii kirjoittajia kaivatukseen sekä mustasukkaisena kuvittelee olemattomia palsta sutinoita kaivattunsa ja jonku kolmannen välillä ymmärtäisi ettei ole palstalla tai maailmassa pelkästään kaksin kaivattunsa kanssa. Eiköhän tuohonkin kuvan lössiin mahdu monen moista säätäjää.

    Maailmassa monta on ihmistä jotka hämmästyttää ja kummastuttaa samankaltaisuuksillaan monta palstailijaa.

    http://media.kainuunsanomat.fi/wp-content/uploads/sites/16/2015/01/14386190-1024x682.jpg

    Äänestä

  • Naapurista kirjoitti:

    Saisinks mää joskus nähä sun esitykse?

    Ihan varmasti saat nähdä vaikka mitä:D House on hyvä, joitakin jaksoja katsonut.

    Äänestä

  • kuumottaa kirjoitti:

    Ihan varmasti saat nähdä vaikka mitä:D House on hyvä, joitakin jaksoja katsonut.

    Minulta ei. Sinulta ehkä.

    Äänestä

  • LupaileVaanOmastapuol kirjoitti:

    Minulta ei. Sinulta ehkä.

    Mikäs tiukkis ja siveydensipuli sinä olet? ;/

    Äänestä

  • höhjahöhtommosia kirjoitti:

    Mikäs tiukkis ja siveydensipuli sinä olet? ;/

    nusase sinä sitä

    Äänestä

Käy ovella kysymässä ja vedä omat boogiet siinä samalla.

Äänestä
  • hahahhahahahahhahahah... tää ois hyvä. Menis viimeisetkin mahdollisuuden rippeet

    Äänestä

Hyvä boogie tissit heiluu ;*
Kuvaan just täs itteeni alasti...

Äänestä
  • Asutko sinäkin meidän kanssa täällä pikku kaupungissa. Metsää joka puolella? Yksi "kyläkauppa" muuten aika autioo? Olen ristinyt tämän "kuolleeksi kaupungiksi" Jos asut niin mene viihdyttään tuota aloittajaa.

    Äänestä

  • Mimmihä pistää tääl harhois spämmiviä ämmii ruotuu ja hoitaa mul viel hoidoki kotii täks yöks. Sää rakastat mua. XD

    Äänestä

  • Naapurista kirjoitti:

    Mimmihä pistää tääl harhois spämmiviä ämmii ruotuu ja hoitaa mul viel hoidoki kotii täks yöks. Sää rakastat mua. XD

    Pakkohan minun on kun täällä jotkut naiset on ihan sekaisin.

    Jos niin haluaa sut niin suoraan numeroa vaan kysymään rohkeasti ja avoimesti sulta. Eikö niin? Kyllä varmaan sinä sinkkuna olet avoin ehdotuksille. Ei trollaamalla tarvitse lähteä sitä huomioo hakeen .Ethän sinä varattu edes ole.


    Että nyt vaan ne jotka tätä aloittajaa halluaa nussia niin numeroa vaan tähän rohkeasti kysyyn! Tuomas on vapaa sinkku mies.

    Äänestä

Urheiluboogie, hyvä boogie

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naapurista kirjoitti:

boogie tänää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu