Tulipa käytyä syömässä mutta en toista kertaa käy :(
Vastaukset 9
- TeitköReklamaation
Mainitsitko sen lähtiessäsi Ilolan henkilökunnalle,että ne osaa varautua ettet enään tule takaisin kun jossain oli vika. Oliko sitten ruoka ,syöjä,henkilökunta,kokki, tarjoilija,vai joku muu syyllinen siihen ettet halua enään asioida Ilolassa,vaan menet pois sinne minne ei pippurikaan kasva.
- Ari-mikko
Syy oli kokonaan minussa itsessäni, olin ympäripäissään ja lisäksi tehnyt tarpeet housuihini. Sain porttikiellon elämäni loppuun asti.
- Satunnainen_ohikulkija
Olen muutaman kerran poikennut syömässä, eikä moitteen sijaa, päinvastoin. Hyvin laitettua kotiruokaa ja mm savumuikkuja lisukkeena. Ympäristö miljöönä vielä hyvin miellyttävä, joten poikkean toistekkin. Minä lukeudun myös niihin jotka ei ABC:lle jalallaan astu.
- RyssänmallinÄSSÄT
ABC onkin perseestä ja syvältä,en astu siihen kolhoosiyhtiön s-etusovhoosiin jalallanikaan,vaan kannatan oikeaa yritteliäisyyttä suomessa.
- Ari-Mikko
Syy oli kokonaan minussa itsessäni, olin ympäripäissään ja lisäksi tehnyt tarpeet housuihini. Sain porttikiellon elämäni loppuun asti.
Ari-Mikko molemmat kuuluu kirjoittaa Isoilla kirjaimilla.
ps. Ikävää jos sulle (Ari-mikko) noin kävi mitä kerroit. - LolaeiIlola
Ei se mikään Ilola ole vaan Lola jos satutte tietämään.
- Sfffdcfcddfc
Pyöräily on mukava laji, melkein yhtä mukava kuin tietokoneiden ja puhelimien hakkerointi.
http://www.valkeakoskensanomat.fi/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1196034641333&ssbinary=true - Bruuno
Olisi ollut mukava saada syödä rauhassa ilman kyselyitä miltä maistuu ym.Ruoka tavallista perushuttua ei mitään kunnon maalaisruokaa.Paikkana muuten idyllinen mutta epäsiisti.
https://fi.wiktionary.org/wiki/ruokarauha - namiii
Kiva paikka , epäsiisteys huolestuttaa olisi kiva nähdä keittiö missä ruuat valmistetaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1651720Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541310Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset220945- 71877
- 55776
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63747- 46735
- 89701
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt198637Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”143594