aivan turha

Tapparan taru on ohi mutta on siinä se hyvä puoli että saadaan tampereelle yksi ykkösdivarinkin porukka
3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tappara ei pääse ees plejareihin, se on täynnä lihavia ylipainoisia pelaajia..Ei niist mihinkään oo!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • siinä mittään,se riittää että pärjää kuitenkin
    paremmin kuin...

    Äänestä

  • vittu kyllähä on tappara on tän vuoden mestari!!!!! ja viälä ku ville tulee nii joha lähtee!!! älkää aliarvioiko ketään varsinkaan tapparaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


late kirjoitti:

Tapparan taru on ohi mutta on siinä se hyvä puoli että saadaan tampereelle yksi ykkösdivarinkin porukka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu