Haluaisin nyt kuulla rehellisen mielipitteen.

Olen siis 14 vuotias poika ja nostan penkistä 60kgX3 niin että onko tuo suuri tai kovinkin pieni saavutus ikäiselleni?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aivoihin suhteutettuna se on suuri.....

Äänestä

sinun iessäsi nostin 80x5 oma paino oli siinä 50-60kg

Äänestä

itte maksimi 72.5kg mutta 65kg menee se 5sarjaan mutta en tee paljoa penkkiä ja omapaino on 60kg ja rasvaprosentti 8-10% välillä ei ole tullut katottua vähään aikaan mutta ihan huvö toi 3x60kg on treenaa vaa enemmä. 50kg lämpät eli se 12toistoo sitte 55kg ja jotai muita liilleitä sit taas 55 joka sarja jälkee vähennät 1-2 toistoo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poitsu14 kirjoitti:

Olen siis 14 vuotias poika ja nostan penkistä 60kgX3 niin että onko tuo suuri tai kovinkin pieni saavutus ikäiselleni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu