Aaargh! En saanut yöllä taaskaan unta kun tiedän ettå jossain joku ajaa KITKARENKAILLA!! Ei kestä hermot sitä. Ei millään. KITKARENKAAT!!!!!! KITKARENKAAT!!!! AUTTAKAA!!!
KITKAAAHHH
KITKADICkk
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ne ovat eteläsuomeen ainoat oikeat talvirenkaat. kannattaisi käydä lääkärissä. Pitkäaikainen unettomuus vaarantaa terveytesi.
Mikäs siinä nyt niin ahdistaa? Espoossa pahimmat vajakit vielä nastoilla ajavat. Onneksi niitä ei montaa ole. No, onneksi ja onneksi, pakkohoidossahan noiden pitäisi olla. Ehkä uusi hallitus lisää mielenterveyspalveluiden rahoitusta.
Täällä Karjaalla kuuluu hyvin ropinasirrien kutsuäänet. Onko Espoossa muuten mielisairaalas?
Tuntuu että elämä on sitten siinä, minäkin ajan kitkoilla ja olen ajanut jo vuosia enkä nastoja mene hankkimaan ja tietä niillä urauttamaan mutten toivo että siitä sinä tai muu joka ei ole edes kokeillut ja kokenut kitkoja, ihan hirveästi mieti sitä, keskittyy vain omaan suoritukseensa kuten me muutkin jopa kitkailijat aivan sama haluatkoeteläisen suomen paljailla asfalteilla kikkaillaanstoilla , aivan sama on rapinasi.