Man måste beundra persufennona

som skriver de här provoinläggen i stil med :Jag är så jävla förbannad att Leijona- fennot vann.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Homo hurria vituttaa kun todellinen luonteenne paljastuu. Täällähän on usein aloituksia joissa hurri kertoo kuinka "fennot" hävisivät sitä sun tätä.

Suurin osa suomalaisista inhoaa teitä.

Äänestä

Duktiga är dom.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lyckadesvenskastudier kirjoitti:

som skriver de här provoinläggen i stil med :Jag är så jävla förbannad att Leijona- fennot vann.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu