Todella moni on miettinyt

TuonYhden

postaajan tuhansia viestejä tähän osioon, missä viesti on aina yksi ja sama: "JIIIIIIHHHHHAAAAAA"

On tullut aika paljastaa tuon tautologian taustat, vaikka monet sen jo tietävätkin.
Tuon yhden ja saman viestin tänne tuhansia kertoja kirjoittanut on ollut koko lapsuutensa ja nuoruutensa sukupuolisesti pahoin hyväksikäytetty. Ensin häntä paritti hänen oma äitinsä, joka joi nuo lapsensa hyväksikäytöllä saamansa rahat - myöhemmin (teininä) tuo mies sentään piti rahat ja joi ne itse.

Jo aivan pienenä lapsena, olleessaan remmeillä kiinnitettynä nelinkontin omaan pinnasänkyynsä, hyväksikäyttäjäsedät vaativat poikaa huutamaan koko hyväksikäytön ajan tuota JIIIHHHHHAAAAA :ta. Lopulta tuo pieni poika huusi sitä joka paikassa, jopa öisin kastellessaan omaa pinnasänkyään. Pojan koulu jäi kesken, sillä hän ei sielläkään voinut olla huutelematta, samasta syystä armeija jäi väliin.

Hänet voi vieläkin nähdä Espoon kauppakeskuksissa, missä hänen päänsä nykii taukoamatta ja 5 sekunnin välein hän kajauttaa tuon JIIIIIHHHHAAAAA :nsa. Tuon kammottavan lapsuuden myötä miehen järjen valo on sammunut jo vuosia sitten. Vain tuon yhden ja saman huudon voi "kuulla" sadoilla netin eri saiteilla.

3

154

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MäNäinTonÄijän

      Sellossa viime viikolla! Se tosiaan huutaa tota samaa ihan koko ajan ja kaikki vartijat estää sitä tulemast sisään kauppoihin, ku kaikki lapset ja naiset pelkää sitä. Lisäks se haisee todella pahalta ja se kulkee sellaset kirppis-arskat silmillä koko ajan. Sillä on ihan lommonen pää ja naama ihan arvilla. Mitä se mahtaa olla elämässään duunaillu?

    • semenisillon

      joskus koulun määräämänä terveystarkastukseen koulun terkkarille. Terkkari pyys sitä avaamaan paitaa et vois kuunnella keuhkoja. Sekunnissa se riisu kaikki vaatteensa pois ja meni nelinkontin pöydälle alasti. Sillon sille sanottiin ettei tarvii enää tulla kouluun.

    • 485865897987098

      aika rankkaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      47
      5937
    2. Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa

      Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki
      Seinäjoki
      59
      3504
    3. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      186
      2759
    4. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      13
      2685
    5. mahdollista, että olet ollut iltavuorossa

      Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k
      Ikävä
      13
      2309
    6. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      32
      2245
    7. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      18
      2037
    8. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      18
      1845
    9. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      148
      1399
    10. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      281
      1322
    Aihe