Sateen takana

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisinpa kanssasi :)

Äänestä

..täällä taivas itkee hiljaa. Jotenkin taivaanlailla haikea ja ikävä olo...
Jossain siellä on mies..jota niin paljon ikävöin ja kaipaan. En pääse tunteista irti..välillä niin toiveikas olo, ajatus..että jossain toinen myös yhtälailla tunteissa kiinni. Ajatus, että olemme molemmat yhtälailla kiinni toisissamme..tietämättä kuitenkaan toisesta.

Täällä ajatuksia...irl toivoisi vain näkevän maailman rakkaimman ihmisen.

Olisit tullut kanssani sinne sateeseen...se olisi ollut hauskaa kahdestaan.

Aloittaja ei luultavasti ole kaipaamani..mutta ajatuksia täällä. Ihanalle miehelle.

Äänestä
  • Olisin tullutkin mut en ehtinyt, kun tuli este:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siellä_jossain_olet kirjoitti:

https://youtu.be/S4v-_p5dU34

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu