Tällä aihealueella näkee, mitä venäläiset ja heidän mielistelijänsä ovat.
Venäläistä sivistystä
4
<50
Vastaukset
- SeAvarakatseinen
Enpä ihan noin paljon yleistä .... mutta likeltä liippaa....
Venäjällä on edelleen (mutta kuinka kauan?) eri kansallisuuksia, joiden arvot ja koko kulttuuri poikkeaa niistä tavoitteista, mitkä venäläisiä ja näitä orjakansoja johtavat R Y S S ÄT ovat asettaneet valtionsa päämääräksi.
Sosialismin kaudella tavoite oli täydellinen kommunismi, jota ei saavutettu, vaan pakosta, valtion sortuessa päätettiin kapitalismin kautta tavoitella jotain hyvää, mutta ollaankin nyt proletariaatin diktaruurin kautta (ja muistoa kunnioittaen) liu´uttu Stalinin aikaiseen, mutta hieman modernisoituun VL.Putin diktatuuriin!
Sivistyneillä venäläisillä on omat sisäpiirinsä, minne eivät pääse musikat, eivätkä hallitsevat R Y S S Ä T (nomenklatuura)
Palstalle kirjoittaa SE venäläinen heikoin aines, ja Pietarin haarakonttori palkitsee NE (jäljestä päätellen) alkoholitarjoilulla.Viisausgeenit puuttuvat?
" Palstalle kirjoittaa SE venäläinen heikoin aines, ja Pietarin haarakonttori palkitsee NE (jäljestä päätellen) alkoholitarjoilulla. "
Minäkin olen sitä mieltä, että tälle palstalle kirjoittaa venäläisten heikoin aines. Nämä onnettomat ureaan mieltyneet taistelijat ovat niiden ihmisten jälkeläisiä, jotka Stalinin risteytyskokeissa (30-luvulla) eivät saaneet perimäänsä apinan älyllisyyttä lisääviä geenejä. Apinoiden hyvälaatuista spermaa ei riittänyt kaikille hedelmällisessä iässä oleville venakoille, vaan osa joutui tyytymään juoppojen venäläismiesten kehnoon spermaan, ja lopputuloksen näemme nyt tälläkin palstalla.
- seppokuku
Tällä palstalla näkee myös kolmannen polven palauttelijoiden ja itkuvirsimiesten todellisen mielenmaiseman, joka on syvästi kiinnittynyt virtsaan ja ulosteihin. Tuskin lienee ainuttakaan viestiä missä paskaa ei mainittaisi.
Erityissuhde ulosteisiin
Olen minäkin jo useiden vuosien aikana pannut merkille, että Tehtaankadun ureamiehillä on jokin erityissuhde ulosteisiin. He eivät tosiaan osaa kirjoittaa yhtään viestiä, jossa ei ulosteita eikä peräaukkoa mainittaisi. Pojilla on tainnut olla erikoinen lapsuus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3998666Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1683021- 161413
- 761038
- 681017
- 27975
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta62940- 55923
- 65880
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss73864