Vuokrattiin porukalla pikkuveljen synttäreille yllätykseksi Tampereen Limusiinilta eli www.tampereenlimusiini.fi limusiini 2 tunniks ja yllätyttiin hinnasta, kerrankin positiivisesti. Meinaan 2 tuntia Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi kyydissä kuaharipullon kera makso 35€/naama.
Halvimmillaan Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi saa vuokrattua alle 24€/naama hinnalla. Siihen sisältyy tunnin kyyditys limusiinilla 8 hengelle ja kuaharipullo.
Kun ottaa huamioon, että miten hiano kokemus limusiinilla ajelu on niin meille naisille, ku miehillekkin, niin onhan toi halpa!
TAMPEREEN LIMUSIINI - alle 24€/NAAMA
8
1105
Vastaukset
- paljonk
Kuinka paljon tuo auto liikenteessä on sitten vai cruisaileeko 2tuntia tolla rahalla.
- Harmaatalous
Hah hah hyvä toi mainos temppu , mahtaako olla edes luvat kunnossa , esim alkoholin tarjoilu vaatiin anniskelu luvat , tuskin on edes liikenne lupia kyseisellä yrittäjällä.
- 1-1
Noloa mainostaa firmaansa esiintyen asiakkaina.
Vain epäluotettava huijarifirma esiintyy omina tyytyväisinä asiakkainaan.
Firmasta ei löydy mitään perustietoja, vain vanhat tiedot lopetetutsta firmasta löytyy.
En luottaisi että firmalla on vakuutukset ja moraali kunnossa!- Joonas33
P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!
- Joonas33
Joonas33 kirjoitti:
P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!
MUSTAKOSKI
- Topakkatipu
Autohan on romutuskunnossa limusiiniksi. Noita romutetaan isosa maailmassa hirveitä määriä koska noin vanhoja tylsiä limusiineja on vaikea myydä edes intian kaltaisiin maihin joissa köyhilläkin on tapana haluta limusiinihäät.
Siis mikä tahansa uudehko pakettiautomallinen taksikin on juhlavampi ja jännempi.- rikkioli
Onko se sama limusiini , joka viime syksynä seisoi Sammonkadulla parkissa siihen saakka kunnes joku oli potkaissut sivupeilin autosta rikki.
- epätietoinen2
Saako oksentaa samaan hintaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 944135
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.663403Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723044SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812519Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52336Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1992095Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302051- 41840
- 52746
- 70745