TAMPEREEN LIMUSIINI - alle 24€/NAAMA

Vuokrattiin porukalla pikkuveljen synttäreille yllätykseksi Tampereen Limusiinilta eli www.tampereenlimusiini.fi limusiini 2 tunniks ja yllätyttiin hinnasta, kerrankin positiivisesti. Meinaan 2 tuntia Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi kyydissä kuaharipullon kera makso 35€/naama.

Halvimmillaan Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi saa vuokrattua alle 24€/naama hinnalla. Siihen sisältyy tunnin kyyditys limusiinilla 8 hengelle ja kuaharipullo.

Kun ottaa huamioon, että miten hiano kokemus limusiinilla ajelu on niin meille naisille, ku miehillekkin, niin onhan toi halpa!

8

1187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljonk

      Kuinka paljon tuo auto liikenteessä on sitten vai cruisaileeko 2tuntia tolla rahalla.

    • Harmaatalous

      Hah hah hyvä toi mainos temppu , mahtaako olla edes luvat kunnossa , esim alkoholin tarjoilu vaatiin anniskelu luvat , tuskin on edes liikenne lupia kyseisellä yrittäjällä.

    • 1-1

      Noloa mainostaa firmaansa esiintyen asiakkaina.

      Vain epäluotettava huijarifirma esiintyy omina tyytyväisinä asiakkainaan.

      Firmasta ei löydy mitään perustietoja, vain vanhat tiedot lopetetutsta firmasta löytyy.

      En luottaisi että firmalla on vakuutukset ja moraali kunnossa!

      • Joonas33

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!


      • Joonas33
        Joonas33 kirjoitti:

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!

        MUSTAKOSKI


    • Topakkatipu

      Autohan on romutuskunnossa limusiiniksi. Noita romutetaan isosa maailmassa hirveitä määriä koska noin vanhoja tylsiä limusiineja on vaikea myydä edes intian kaltaisiin maihin joissa köyhilläkin on tapana haluta limusiinihäät.

      Siis mikä tahansa uudehko pakettiautomallinen taksikin on juhlavampi ja jännempi.

      • rikkioli

        Onko se sama limusiini , joka viime syksynä seisoi Sammonkadulla parkissa siihen saakka kunnes joku oli potkaissut sivupeilin autosta rikki.


    • epätietoinen2

      Saako oksentaa samaan hintaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1147
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      551
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      487
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    Aihe