TAMPEREEN LIMUSIINI - alle 24€/NAAMA

Vuokrattiin porukalla pikkuveljen synttäreille yllätykseksi Tampereen Limusiinilta eli www.tampereenlimusiini.fi limusiini 2 tunniks ja yllätyttiin hinnasta, kerrankin positiivisesti. Meinaan 2 tuntia Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi kyydissä kuaharipullon kera makso 35€/naama.

Halvimmillaan Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi saa vuokrattua alle 24€/naama hinnalla. Siihen sisältyy tunnin kyyditys limusiinilla 8 hengelle ja kuaharipullo.

Kun ottaa huamioon, että miten hiano kokemus limusiinilla ajelu on niin meille naisille, ku miehillekkin, niin onhan toi halpa!

8

1141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljonk

      Kuinka paljon tuo auto liikenteessä on sitten vai cruisaileeko 2tuntia tolla rahalla.

    • Harmaatalous

      Hah hah hyvä toi mainos temppu , mahtaako olla edes luvat kunnossa , esim alkoholin tarjoilu vaatiin anniskelu luvat , tuskin on edes liikenne lupia kyseisellä yrittäjällä.

    • 1-1

      Noloa mainostaa firmaansa esiintyen asiakkaina.

      Vain epäluotettava huijarifirma esiintyy omina tyytyväisinä asiakkainaan.

      Firmasta ei löydy mitään perustietoja, vain vanhat tiedot lopetetutsta firmasta löytyy.

      En luottaisi että firmalla on vakuutukset ja moraali kunnossa!

      • Joonas33

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!


      • Joonas33
        Joonas33 kirjoitti:

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!

        MUSTAKOSKI


    • Topakkatipu

      Autohan on romutuskunnossa limusiiniksi. Noita romutetaan isosa maailmassa hirveitä määriä koska noin vanhoja tylsiä limusiineja on vaikea myydä edes intian kaltaisiin maihin joissa köyhilläkin on tapana haluta limusiinihäät.

      Siis mikä tahansa uudehko pakettiautomallinen taksikin on juhlavampi ja jännempi.

      • rikkioli

        Onko se sama limusiini , joka viime syksynä seisoi Sammonkadulla parkissa siihen saakka kunnes joku oli potkaissut sivupeilin autosta rikki.


    • epätietoinen2

      Saako oksentaa samaan hintaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      208
      14068
    2. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

      Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
      Joensuu
      12
      2128
    3. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

      Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
      Ikävä
      37
      1301
    4. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      94
      1166
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      114
      1106
    6. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

      Mutta olet sinä tehnyt.
      Ikävä
      22
      1070
    7. Huomioon ottaminen

      Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
      Ikävä
      30
      852
    8. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

      Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
      Ikävä
      80
      678
    9. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

      Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
      Sinkut
      80
      663
    10. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      63
      643
    Aihe