TAMPEREEN LIMUSIINI - alle 24€/NAAMA

Vuokrattiin porukalla pikkuveljen synttäreille yllätykseksi Tampereen Limusiinilta eli www.tampereenlimusiini.fi limusiini 2 tunniks ja yllätyttiin hinnasta, kerrankin positiivisesti. Meinaan 2 tuntia Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi kyydissä kuaharipullon kera makso 35€/naama.

Halvimmillaan Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi saa vuokrattua alle 24€/naama hinnalla. Siihen sisältyy tunnin kyyditys limusiinilla 8 hengelle ja kuaharipullo.

Kun ottaa huamioon, että miten hiano kokemus limusiinilla ajelu on niin meille naisille, ku miehillekkin, niin onhan toi halpa!

8

1044

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljonk

      Kuinka paljon tuo auto liikenteessä on sitten vai cruisaileeko 2tuntia tolla rahalla.

    • Harmaatalous

      Hah hah hyvä toi mainos temppu , mahtaako olla edes luvat kunnossa , esim alkoholin tarjoilu vaatiin anniskelu luvat , tuskin on edes liikenne lupia kyseisellä yrittäjällä.

    • 1-1

      Noloa mainostaa firmaansa esiintyen asiakkaina.

      Vain epäluotettava huijarifirma esiintyy omina tyytyväisinä asiakkainaan.

      Firmasta ei löydy mitään perustietoja, vain vanhat tiedot lopetetutsta firmasta löytyy.

      En luottaisi että firmalla on vakuutukset ja moraali kunnossa!

      • Joonas33

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!


      • Joonas33
        Joonas33 kirjoitti:

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!

        MUSTAKOSKI


    • Topakkatipu

      Autohan on romutuskunnossa limusiiniksi. Noita romutetaan isosa maailmassa hirveitä määriä koska noin vanhoja tylsiä limusiineja on vaikea myydä edes intian kaltaisiin maihin joissa köyhilläkin on tapana haluta limusiinihäät.

      Siis mikä tahansa uudehko pakettiautomallinen taksikin on juhlavampi ja jännempi.

      • rikkioli

        Onko se sama limusiini , joka viime syksynä seisoi Sammonkadulla parkissa siihen saakka kunnes joku oli potkaissut sivupeilin autosta rikki.


    • epätietoinen2

      Saako oksentaa samaan hintaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. R.I.P Marko lämsä

      Luin just netistä suru uutisen että tangokuningas Marko Lämsä On menehtynyt viikonloppuna Tampereella. Niin nuorikin vi
      Tampere
      62
      4362
    2. Vappu terveiset kaivatullesi

      otetaan vappu terveisiä vastaan tähän ketjuun kaivatullesi !!! 🍾🥂🎉🌻🔥🧡🧡
      Ikävä
      155
      1823
    3. Tangokuningas Marko Lämsä, 47, on kuollut

      Taas yksi melko nuori artisti lopetti lauleskelut lopullisesti. https://www.is.fi/viihde/art-2000011200979.html
      Maailman menoa
      14
      1543
    4. Puskaradio huutaa

      Nuori tyttö oli laittanut päivityksen että pitämällä joku itsensäpaljastaja. Kuka tämä on? Varoittakaa lapsia !
      Suomussalmi
      38
      1317
    5. Miksi aina vain seksiä?

      Kertokaas nyt mulle, että onko tämä joku normojen ihan oma juttu, että seksiä pitää pohtia joka välissä, siitä pitää jau
      Sinkut
      168
      1083
    6. Kerro kiva muisto

      Kaivatustasi
      Ikävä
      58
      929
    7. Vieläkin jaksaa

      naurattaa. 😆 🐽🐷🤣 M - N
      Ikävä
      79
      925
    8. Martinalta vakava ulostulo

      Seiska: Martinalta vakava ulostulo. Olipa raflaava otsikko mustalla pohjalla.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      847
    9. Hei rakas A,

      olinko silloin julma sinua kohtaan? Jos, niin anna anteeksi, yritin vain toimia oikein. Olen pahoillani, edelleenkin, en
      Ikävä
      54
      821
    10. Kyllä sitä on tyhmä

      Ettei aikoinaan sua ottanut. Huomenta❤️
      Ikävä
      39
      791
    Aihe