TAMPEREEN LIMUSIINI - alle 24€/NAAMA

Vuokrattiin porukalla pikkuveljen synttäreille yllätykseksi Tampereen Limusiinilta eli www.tampereenlimusiini.fi limusiini 2 tunniks ja yllätyttiin hinnasta, kerrankin positiivisesti. Meinaan 2 tuntia Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi kyydissä kuaharipullon kera makso 35€/naama.

Halvimmillaan Tampereen Limusiinin www.tampereenlimusiini.fi saa vuokrattua alle 24€/naama hinnalla. Siihen sisältyy tunnin kyyditys limusiinilla 8 hengelle ja kuaharipullo.

Kun ottaa huamioon, että miten hiano kokemus limusiinilla ajelu on niin meille naisille, ku miehillekkin, niin onhan toi halpa!

8

1189

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljonk

      Kuinka paljon tuo auto liikenteessä on sitten vai cruisaileeko 2tuntia tolla rahalla.

    • Harmaatalous

      Hah hah hyvä toi mainos temppu , mahtaako olla edes luvat kunnossa , esim alkoholin tarjoilu vaatiin anniskelu luvat , tuskin on edes liikenne lupia kyseisellä yrittäjällä.

    • 1-1

      Noloa mainostaa firmaansa esiintyen asiakkaina.

      Vain epäluotettava huijarifirma esiintyy omina tyytyväisinä asiakkainaan.

      Firmasta ei löydy mitään perustietoja, vain vanhat tiedot lopetetutsta firmasta löytyy.

      En luottaisi että firmalla on vakuutukset ja moraali kunnossa!

      • Joonas33

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!


      • Joonas33
        Joonas33 kirjoitti:

        P.Mustajoki,on kaikenlaista roinaa myynn issä netissä!Epämääräinen pelkällä numerolla ilmotteleva "firma"!Ei voi suositelle!

        MUSTAKOSKI


    • Topakkatipu

      Autohan on romutuskunnossa limusiiniksi. Noita romutetaan isosa maailmassa hirveitä määriä koska noin vanhoja tylsiä limusiineja on vaikea myydä edes intian kaltaisiin maihin joissa köyhilläkin on tapana haluta limusiinihäät.

      Siis mikä tahansa uudehko pakettiautomallinen taksikin on juhlavampi ja jännempi.

      • rikkioli

        Onko se sama limusiini , joka viime syksynä seisoi Sammonkadulla parkissa siihen saakka kunnes joku oli potkaissut sivupeilin autosta rikki.


    • epätietoinen2

      Saako oksentaa samaan hintaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      579
      1390
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      42
      743
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      470
      680
    4. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      34
      519
    5. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      5
      519
    6. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      480
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      28
      474
    8. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      39
      467
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      149
      434
    10. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      22
      412
    Aihe