Jos maahanmuutaja pakolainen syyllistyy rikokseen palautettakoon heti kotimaahaansa, eikä makuuteta kahden lakanan välissä vankilassa.
Kyllä saavat kotimaan naiset rauhan,
Rikoksiin syyllistyneet ulkomaalaiset kotiutettava
1
<50
Vastaukset 1
Ehdottomasti ja myös rikoksiin syyllistyneet kepulaiset on poistettava Eduskunnasta ja heidän palkat ja palkkiot on laitettava "uloshakuun" Kuten Niskavuoren Heta sanoi.
Aloittakaamme väärän valan vannojasta, mitä on rehellisyys jos väärän valan vannoja on ministerinä:
Sirkka -Liisa Anttila, kepussa on tietysti erittäin suuri kunnia olla valapatto.
Matti Vanhanen, sai meillä harvinaisen syytesuojan lukuisista rikoksisttaan PÄÄMINISTEROI9NA ollessaan.
Pahimmat ovat isänmaanpetturit, kuten Anneli Jäätteenmäki, Paavo Väyrynen ja muut Venäjäkiimassa pyörivät Isänmaansa pettävät kepusyöttiläät.
Esko Aho ja muut valapatot kepuilaiset Hiihtoliitossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470