S lähetän sulle nyt

Lentosuukon poskelle kun ei tässä muutakaan voi
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kuulehan nainen,rauhoitahan jo sitä äs-läämistä.

Äänestä
  • Naiselle

    Äänestä

Oon S mikä sun ?
Mihinpäin suomea meni?
(Oiski kaipaamaltani)

Äänestä
  • Pirkanmaa

    Äänestä

  • Only2you kirjoitti:

    Pirkanmaa

    ai niin sinä,kuljunnuija

    Äänestä

Miksei huulille?

Äänestä

sun pusuhuulista ja lähetä mun puhelimeen pliis

Äänestä
  • Mihin numeroon?

    Äänestä

  • täältäpesee kirjoitti:

    Mihin numeroon?

    numeroon. löytyy kyllä findista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Only2you kirjoitti:

Lentosuukon poskelle kun ei tässä muutakaan voi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu