Koska mennään syömään

yhteistä jätskiä ;)
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Heti kun otat yhteyttä jos oikea mies olet.

Äänestä
  • Puhutko nyt siitä murresta?

    Äänestä

hänelle ja minulle tulisi luultavasti kiista siitä, kumpi saa syödä vohvelin :)

Mutta jos ostettaisiin yhteinen tötterö, sen pitäisi olla mansikkapehmis, tai sitten palloista laku-vanilja ehdottomasti.

Äänestä
  • Mansikka ja laku-vanilja käy.
    mut olet oikeassa mie haluun
    vohvelin mut okei saat vohvelin
    mut mie haluun sit jotain muuta.
    Jos saan pusun saat vohvelin
    tämän kerran.

    Äänestä

  • EI EI APPELSIINI RAITAA PITÄÄ OLLA.

    Äänestä

" On jäätelö hyvää kun yksin syö ... ". Etkö ole ikinä kuullut?

Äänestä

Kunhan se kesä nyt tulis ;)

Äänestä

sitä jädee?

Äänestä

Samanlaisena kuin naiseni. MUSTANA!!

Äänestä

Jos tarjoot?

Äänestä
  • Tarjoon tottakait!
    Milloin neiti haluaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesäjame kirjoitti:

yhteistä jätskiä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu