Elämältä turpiin sain

Ostin Skodan ja nyt olen alistunut aisankannattaja. Mieheksi minua ei voi hyvällä tahdollakaan sanoa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tosiaan, vain hiiret ostaa skodia

Äänestä
  • ja rotat ostaa myös

    Äänestä

Ja nyt pitäisi vetää herne nenään ja uhkailla Jorman kostolla. Ehei, jatka valitsemallasi tiellä. Olethan juuri luonut fiktiivistä todellisuutta A1-luokkaisesti.

Äänestä

ups

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Octavia_vRS kirjoitti:

Ostin Skodan ja nyt olen alistunut aisankannattaja. Mieheksi minua ei voi hyvällä tahdollakaan sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu