Niin, aiotko? Tykkäisin, jos oisit..
Aiotko olla vielä yhteyksissä irl muhun
kyssärii
38<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
En, aijo. Olin jo enkä enää tee mitään.
Oletko mies?
En ole.
kuinka olet tähän tulokseen tullut?
En mä voi, se olis liian outoa. Ihan totta. Ei vain onnistu, jalkani lakkaisivat tottelemasta, suuni puhumasta, kädet elehtimästä ja hyytyisin täysin sille seisomalle.
Kokeile
Mikä siinä olisi outoa? Puhum jos sä et puhu. Ymmärrän
En ellet ole itse ensin tänne päin...
kyllä;)
Oletko nainen?
Tiedät sen itsekin ettten tiedä.Paljon silti haluaisi yhtä sun toista :)
Mikset tiedä? Etkö tykkää? Voidaan olla ystäviäkin, jos ei muu sulle sovi.
Palstaystäviä ;)
Taidanpa olla.
Kuten sinä olet nahkani alla.
Nyt kierrät maailmalla
mutta minä odotan
En n-->>m
Haluisin olla yhteyksissä..
Pystyisinpä lähettään tekstarii sulle..soittaan sulle iltaisin..
...lopulta puhelin kävis melko turhaksi välillämme, kun olisimme toistemme iilimatoja..
tiedän ettet -eikä ainakaan soittoa
eli olet tyypillinen huora.
Vielä joskus onnistuu. Oisi vaan kiva jutella niitä näitä ja tekstiviestejä me ainakin ollaan tykätty aina lähettää. Enkä usko että tämä perinne muuttuu :)
Yritän kirjautua rakkautesi,
Kuten verta.
Hitchhiker'll päästä suoraan sydämeen,
Missä tulee surua.
Ja terälehdet kyynelten
Voit mennä kanssa minua vakavasti,
Mutta levitä uudelleen.
Ja olet lukenut minun silmäni.
Pelkään jäädä kanssasi.
Mutta sinun täytyy ymmärtää, että minä en ole yksi
Mutta en usko toista.
Vain Only
En usko toista.
Vain Only
En usko toista.
Ja varjot kohtaavat meitä
väliaikaisesti
Kierrä hetki meille kanssasi
valoa ikkunasta.
Ja terälehdet kyynelten
реклама
poimimattomat kukkia
Lennän my love
Ja olet lukenut minun silmäni.
Pelkään jäädä kanssasi.
Mutta sinun täytyy ymmärtää, että minä en ole yksi
Mutta en usko toista.
Vain Only
En usko toista.
Vain Only
En usko toista.
Yritän ... Ty ...
Ja olet lukenut minun silmissäni
Ja sinun täytyy ymmärtää, että minä en ole ...
Ilman teitä maa
Kukinta terälehtiä kyyneleitä
Ilman teitä kuu
Kukinta terälehtiä kyyneleitä.
https://www.youtube.com/watch?v=EGbOa65jOm0
Lienee turhaa tavata, kun ei se mihkään johda.Toivoin liikaa ja aloin leijua liikaa joo kauan sitten.
Niin viiltävä ikävä... aivan turhaan..särkynyt sydän ja palava rakkaus...uskoin ja toivoin
No en todellakaan ole enää yhteydessä millään tavalla. Miksi olisin, kun olen joka kerta saanut tyrmäyksen. Jos näen sinut kaupungilla, niin en tule edes juttelemaan, koska viimeksi meni niin kuin meni. Tottakai moikkaan, jos vastaan kävelet. Ja tämä kaikki ei tarkoita sitä, että enkö tykkäisi sinusta ihmisenä, miehenä, tykkään kyllä, mutta ei ole käynyt kuukauteen edes mielessä, että ottaisin sinuun yhteyttä. Mä olisin dorka, jos sen tekisin. Tämä aloitus ei varmaan ollut minulle, mutta halusin todella vastata, jos vaikka joku muukin lukisi tämän. Olen jatkanut omaa elämää ihan täysin, en enää huomioi, odota tai toivo näkeväni sinua. Näen, jos näen tai en näe sen näkee sitten.
Ethän oikeasti ajattele näin? :(
no en, paitsi hetkittäin, kun ikävä ja kaipaus kasvaa liian suureksi:/ En kuitenkaan uskalla enää tulla pimpottaan ovikelloa tai kirjoittaa viestii tai mitään.. Olet pelottava... Liian komeat ja pitkät miehet herättävät pelkoa
Pelätä. En mä pahaa halua kenellekkään :)
No et sinä niin pitkä ole että viesti sinulle olisi ollut.
Riippuu kuka sä olet.
Me ei voida olla kavereita. Jos ollaan yhtetyksissä, niin sitten ollaan parina.
Mikä ihmeen häiskä olet? Ei toi sun nimimerkki kerro muuta kuin että sulla on auto.
Autoilija on ihan huippu :D
No et tykkäisi, on tullut selväksi. Se ei tarkoita etten mä haluaisi.
Minäkin tykkäisin. :) Laita vaikka jokin linkki, mistä sut tunnistaa? Hyvää yötä, vaikka oletkin jo nukkumassa.
Toivotaan sulle onnea. Minä en ainakaan ole häneen. Olisi järjetöntä enkä usko että hän haluaa kuulla minulta mitään. Häntä ajattelen usein, mutta toivon että normalisoituu. Nyt on keitettävä kahvia ja laitettava kone pyörimään täysillä. Mukavaa kun kesä :)
Haluaisin niin olla yhteyksissä, mutta joudun tosissaan tekemään töitä, etten ottaisi yhteyttä. Jos tulet vastaan sattumalta, sit uskon, että se on kohtalo. Mutta jos otan yhteyttä, olen itsekäs. Pelissä kun on muutakin.
En aio olla yhteydessä kenenkään. Valitsin yksinolon helppouden. Ihan kyllästynyt siihen ajatukseen, että pitäis vielä vanhoilla päivillä ruveta huomioimaan toisen mielipiteitä tekemisistä, ajankäytöstä ynnä muusta. Ei jaksa enää sellaista. Olen tottunut nauttimaan omasta rauhasta. Siihen, että haluaa jotain pitäisi olla sisäinen motivaatio ja sellaista minulla ei ole. Ja siihen ei ulkopuolelta voi mitenkään vaikuttaa.
Olisitko kiltti ja kertoisit hänelle.
Enhän tiä kuka sä edes olet. Haluaisin tietää hänestä miehestä kaiken siksipä tahtoisin pitää yhteyttä joka päivä. Jonain päivänä, kun on tärkeää asiaa hänelle, aion.