No niin Jukka.

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mihin sä nyt enää Jukkaa tarvit? Tossahan oli sulle ohjeet, joita noudattamalla se naapurin Viljami tai kaveris naapuri Kaljami osaa tehdä sut täysin tyytyväiseksi :-)
15 min opeilla ja kertaus on opintojen äeti.

Äänestä
  • Ei nyt kuka tahansa siihenkään kelpaa. :) Ja tarvitaan muutakin.

    Äänestä

  • Jukka_tänne kirjoitti:

    Ei nyt kuka tahansa siihenkään kelpaa. :) Ja tarvitaan muutakin.

    POIS POIS VAAN!

    Pois pois postin tieltä,
    Kaljami se käyttää kieltä
    Viljamkin tulee teille rykäseen
    ei tartte vaihtaa ...

    Äänestä

Ei seksi ole ainoa asia josta Jukka tykkää

Äänestä
  • kukaan niin ole väittänytkään? Etkä tainnut lukea koko juttua, jos kuvittelet, että siinä oli vain siitä kysymys. Mä tarvin sellaisen, jonka kanssa voi vaihtaa ajatuksiakin.. Silittelyn lomassa. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä_täällä_taas kirjoitti:

Milloin sä otat mut kainaloon?

http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1431928706708.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu