Tartu käteeni rakkaani

1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ja sitten tanssitaankin valomerkkiin asti :)

Äänestä
  • "kädellä" poskeasi ;)

    Äänestä

  • Kunhan vain kohtaamme. Mutta sinua ilmeisesti "ujostuttaa." Eikö vain ? :D

    Äänestä

Hyi yöks!!

Äänestä
  • luciferi.

    Äänestä

  • Poistu sinne, mistä tulitkin. Kätesi ei tarjoa mitään hyvää.

    Äänestä

  • Päivi, ne on vaan biisin sanat...

    Äänestä

Raakkuva varis tarttuu käteesi
ja satakieli laulaa

Äänestä
  • ja hänmies nostaa patsaan
    sen varjo kaiken maksaa
    eikä artisti, eikä artisti!

    Äänestä

Ihan heti kun ojennat sen kätes mihin tarttua :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenrakastunutsinuun kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=5t_tgiWatvs

;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu