Olen 39-vuotias mies Oulusta ja etsin fiksua naista, joka haluaisi tehdä lapsen kanssani ihan kaveripohjalta. Siittiöiden luovutus tapahtuisi ns. muumimuki-menetelmällä.
Vaimoni kärsii lapsettomuudesta, mutta hänellekin olisi OK, jos tekisin tällä tavalla lapsen jonkun muun naisen kuten sinun kanssa. Sinulla ja minulla voisi olla yhteishuoltajuus. Ajattelin, että varmaan mahdollisen lapsen kannalta olisi parasta, että hän olisi ihan vauvana etupäässä sinun luonasi ja sitten kun hieman kasvaa ja imetys loppuu, niin sitten noin 50/50% molempien luona..mutta tästakin voidaan neuvotella.
En ole koskaan polttanut tupakkaa ja alkoholia käytän vain vähän. Minulla on ylempi korkeakoulututkinto ja vakaat tulot. Vaatimuksena äiskäehdokkaalle on tupakoimattomuus ja tietenkin 0-toleranssi alkoholille raskauden aikana. Lisäksi olisi toivottavaa, että asuisit Oulussa tai lähellä Oulua, niin kaikki käytännön järjestelyt ja lapsen kuskaukset hoituisivat helpommin...mutta jos mukava äiskäehdokas löytyy niin asuinpaikkakaan ei ole este.
Haluaisin tietenkin ainakin kerran tavata ennen luovutusta...joten jos kiinnostuit niin mailaa [email protected]
Luovutan siittiöitä/Äiskäehdokas hakusessa
Sacakaks
2
123
Vastaukset
- Halooja
Menkää mieluummin lahjamunasoluhoitoon. Ei kukaan nainen kestä tommosta parisuhdetta.
- sacakaks
nykyään paneskelen poroja, muija läks kälppimähän hitto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2303272Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3552933Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121483- 1221446
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4621360Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171330