Kenen kanssa Toimi tahtoo olla "sillai"?

Onks tiatoo?

Notta vaiko naisten kanssa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niillehän tuo taisi meilailla. Taitaakin olla ensi kerta persupuolueen historiassa, että joku karvaperse on noteerannut satasen akkojen olemassaolon.

Äänestä
  • Ilmeisesti jonkinlaista edistystä näemmä, mikäli nyt ymmärsin oikein perussuomalaisen viestin merkityksen?!

    Äänestä

  • Teuvon koulussa Toimi oppii sankkireiän salat, Sen jälkeen naiset ovat historiaa. Persumies ei naista tarvitse, -ainakaan seksiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sankkireikäherkkupersu kirjoitti:

Onks tiatoo?

Notta vaiko naisten kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu