Pääseeks millään suoraan?
Tä?
Tä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Harvinaisen typerä aloitus. Oisit edes kertonut mikä TAMK-piste. Ei varmaan kannata katsoa bussiopasta?
Jos puhutaan kuntokadusta, niin 20 varmaan paras aamulla herwood->TAMK. 5 ja 24 iha jees kanssa, mutta ei kule keskellä päivää ja 5 jumissa rampilla aamulla klo 8, ku yrittää kääntyä oikeelle. Sit vielä 32, mutta se kestää iäisyyden.
Takasinpäin 5 paras, mutta ei kule keskellä päivää.
Lauantaina kulkee vaan 20 ja sunnuntaisin joudut kävelee Kalevasta tai vaihtamaan itsenäisyydenkadulla johonkin random-bussiin
Ja komppaan edellistä. Nää neuvothan ei auta, jos oot menossa jonnekkin muuhun toimipisteeseen. Ja reittioppaasta selviäis muutamassa sekunnissa..