hallituksesta, ja tästä erittäin katkera Haglund hyökkää raivokkaasti persujen päälle.
Onhan tämä hauska nähdä.
Onhan tämä hauska nähdä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kylmä tosiasia on se, että RKP alkaa hiipua kepun ja koko ottaessa siltä äänestäjiä. Jos Sipilän hallitus vähänkin paremmin onnistuu kuin Kataisen hallitus, niin kolmen suuren puoleen puristuksiin joutuvat demarit, vas, Rkp ja KD. Jauhanta on kuin mmyllynkivissä. Vihreät saattavat vielä saada vasemmistosta näitä hörhöjä.
RKP on kuoleva paska puolue.
Lapsellista itkua persuista haglundin taholta.
polvihousupoika < hakluntti > on tivolipellen statuksella rkp.n lipunkantajana, mihinkään muuhun tuolla toljailuilla ei ole asiaa..
Närpiöön poimimaan lasikuitutomaatteja vaikka ei siitä taida olla fyysisiin töihin kun se sai tutun lääkärin allekirjoittaman todistuksen pohjalta nokkosihottuman perusteella vapautuksen metsässä tetsaamisesta. Sopiva paikka Callelle olisi ensi kesänä Suomen tivolissa posetiivarin pyörittäminen kuntouttavalla työtoiminnalla. Voisi samalla nähdä ympäri Suomea meitä halveksiamansa läski- ja pottunokkasuomalaisia, matkailu avartaa pikku-Callen maailmaa suomen tivolin posetiivarin pyörittäjänikin tai sitten ei vaan halveksunta todennäköisesti nousisi ekspontentianaalisesti pottunokka-suomalaisia kohtaan.