Kotiseutuneuvos.

Eikö arvonimi olisi kuulunut Erkki Aholle joka on tehnyt valtavan työn Kalajoen tutkimisen eteen on tehnyt hienon näyttelyn sen eteen onko Aila edes käynnyt tutustumassa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On kai se paljon tehnyt, mutta enimmäkseen vahinkoa.

Äänestä

Taitaa jäädä kuitenkin vahingon puolelle.

Äänestä

Vaihtaa puoluetta yhtä usein ko paitaa ja raastuvassa tämän tästä.

Äänestä

Aila on ansainnut arvonimensä, he painivat eri sarjoissa. Ottakaa selvää ja menkääpä te ehdottajat itse ehdottamaan tuota arvonimeä nimeämällenne henkilölle jos arvelette että hän on sen arvoinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvonsekinansaitsee kirjoitti:

Eikö arvonimi olisi kuulunut Erkki Aholle joka on tehnyt valtavan työn Kalajoen tutkimisen eteen on tehnyt hienon näyttelyn sen eteen onko Aila edes käynnyt tutustumassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu