Vastattaispa mulle jotain!!!
Toivottavasti minua uskotaan
Heli_____
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei vastattaisi?
Sähköposteihin mitä laitoin kahdelle ihmiselle!
Aikaan katsonut sähköpostia. Nyt voisin katsoa.
jotaini jotain <3
Laitoin V:lle ja J:lle.
Ja aivankuin muka esim. joku muu ois sattunut hakkeroimaan just nyt sen minun oikean sähköpostin. Miksi ketään kiinnostaisi niin paljon jonkun randomtaviksen sähköpostia hakkeroida. Mutta jos ei uskota niin ei voi mitään, aion ainakin nettipoliisille tästä jutusta puhua, tiedän paljon muitakin asioita.
Olen kysellyt jo aiemmin tästä siltä Fobbalta.
Ja jos se on vielä siellä niin sääliksi käy niitä jotka uskoo vieläkin sen kusetuksia.
Jos kaikki tietäisi esim. mitä asioita se tekee ja mitä kaikkea se voi tietää teistäkin yhden jutun avulla, niin mitäköhän sitten ajattelisitte.
Niin eiköhän sitten uskottaisi ja kiinnostaisi, kun asia koskee myös itseä, mitäköhän tekstiä ja käytöstä niiltä itseltään sen jälkeen tulis.
En aio todellakaan kattoa vaan vierestä jos minua aiheettomasti luullaan harhaiseksi tai että keksisin näitä asioita.
Et halua, että muut luulevat sinua aiheettomasti harhaiseksi ja harrastat täällä yksinpuhelua ja teet sen vielä omalla nimelläsi?
Ei tämä ole mitään yksinpuhelua vaan tarkoitettu niille tutuille jotka tätä saattaa nytkin lukea?
Jos kuullaan joku niin erikoiselta ja epäuskottavalta kuulostava juttu, niin monesti ajatellaan että se on joko keksitty tai liioiteltu ja ylimitoitettu, vaikka päinvastoin se asian vakavuus voi olla jopa alimitoitettu kun ei tiedä vielä kaikkea. Eli se juttu voi olla vielä moninverroin pahempi, mitä kerrotaan
Viet uskottavuuden niiltä jotka oikeasti joutuu kokemaan tommosta.
Ja se on enemmän kuin "kiusaaja" se on myös stalkkeri ja nettirikollinen.