Kamala elokuva alku menee ihan kivasti mutta sitten se riivattu tyttö tappaa kissan. Kysymys kuuluu miksi kukaan ei tapa sitä tyttöä?
Hide and seek
Kissalover69
2
113
Vastaukset
- ewr4wtrtr
Koska sitä tyttöä ei ole olemassakaan. Robert De Niro on harhainen ja kuvitellut tytön. Itse kaiken tekemisen takana.
- hjlkdyr
"Robert De Niro on harhainen ja kuvitellut tytön. Itse kaiken tekemisen takana."
Uskallan väittää, että kukaan oikeesti mnitään tyttöä pysty noin kuvittelemaan. Kyse on vain siitä, että kun maailmalla on paljon paranormal juttuja tapahtunut, niin sitten on keksitty, että ihminen voi muka noin kuvitella jonkun tyypin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917495- 373987
- 453520
- 2372842
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402672- 452502
- 1322411
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292309Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna212284- 451982