Näyttää siltä että viisaammat ovat

jättäneet palstan yksi ja sama kyselee ja vastailee itselleen noikin kaikki avaukset ovat samalta häiriköltä mahtaa olla mielenkiintoista elämää .
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kävin nyt kuitenkin tän sun avauksesi klikkaamassa. Hyvä mieli killiäisellä?

Äänestä
  • Ei ole palsta viisastunu aamusta ,kyseliä kyselee itseltaan ja lienee kaikki vastaukset samasta lähteestä niin se päivä etenee ja muista olla hereillä yölläkin jos jotain tärkeetä ilmenee .

    Äänestä

  • Mikä on kyseliä? Opettele kirjoittamaan.

    Äänestä

  • hehehehehej kirjoitti:

    Mikä on kyseliä? Opettele kirjoittamaan.

    Tuohan se idiootille tärkeintä olikin.

    Äänestä

Hyvänen sentään... Ja avaaja on kuitenkin sen verran utelias, että lukee kaikki avaukset ja analysoi niiden kirjoittajat ja vastaajat. Sitten eikuin kirjoittamaan tämä oma fiksu ja palstan aihepiirin täysin sisäistänyt avaus. Eli mahtaa olla yhtä lailla mielenkiintoista elämää avaajallakin?

Äänestä
  • Harvoin täälä tulee poikettua sinä sen siaan päivystät täällä yksinasi koita ihmeessä hankkia jotain muuta kuin jankuttaa noita typeryyksiä . Eikö sinulla ressukalla ole koskaan ollut töitä ja tiedätkö edes mitä se on .

    Äänestä

  • Luuletko sinä tällä kertaa Juha 11255 nimimerkkiä käyttävä ruikuttaja että joku luulee sinun olevan kukaan muu kuin se täällä yötä päivää päivystävä persuressu, jolla ei ole koskaan mitään muuta sanottavaa kuin jatkuva valitus siitä kun persupalstalla keskustellaan persuista?

    Äänestä

  • Eikö ole ihmeellistä että tämä kysyjä keskustelee itsensä kanssa ennen näitä pidettiin jonkinlaisina hulluina jotka horisivat itsekseen hheh . Ps täällä ei päivystä kukaan muu kuin sina vasurireppana olet säälittävä tapaus .

    Äänestä

  • 55566 kirjoitti:

    Eikö ole ihmeellistä että tämä kysyjä keskustelee itsensä kanssa ennen näitä pidettiin jonkinlaisina hulluina jotka horisivat itsekseen hheh . Ps täällä ei päivystä kukaan muu kuin sina vasurireppana olet säälittävä tapaus .

    Yksin murehtii Persujen suurta vaalimenestystä ja reppanelle oli vasuripaskiasten romahdus niin kova pala sitä porua nyt väänellään pitemmän aikaa hheheh

    Äänestä

  • Älkää vastatko kysyjälle lääkäri on ainoa joka kyselee ,hullujen paikka on muualla kuten hullujen huoneissa mistä kysyjä on ilmeisesti lomalla .

    Äänestä

  • Ahaa. Se on siis lääkäri,joka täällä kyselee. Näköjään niitä mielenterveyspuolen lääkäreitä. No tietenkin kun kyse persuista.

    Äänestä

  • juha11255 kirjoitti:

    Harvoin täälä tulee poikettua sinä sen siaan päivystät täällä yksinasi koita ihmeessä hankkia jotain muuta kuin jankuttaa noita typeryyksiä . Eikö sinulla ressukalla ole koskaan ollut töitä ja tiedätkö edes mitä se on .

    Itseäsi voit tietysti yrittää pettää. Me muut sen sijaan tiedämme, että suollat näitä samansisältöisiä ruikutuksia siitä, että persupalstalla käsitellään persujen tekemisiä. Tällainen "turpa kiinni, jos et hyväksy meitä" -mentaliteetti on tuttua murrosikäisten kanssakäymisessä, mutta persujen kohdalla se on tuttuakin tutumpaa. Aggressio ja pyrkiminen valtaan alistamaan muita on armeija- ja poliisitaustaisten persujen toiminnalle tyypillistä. Luoja meitä varjelkoon tällaisten henkilöiden pääsemisestä päättäjän asemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha1121 kirjoitti:

jättäneet palstan yksi ja sama kyselee ja vastailee itselleen noikin kaikki avaukset ovat samalta häiriköltä mahtaa olla mielenkiintoista elämää .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu