Mikä teitä Vasemmistossa eniten ärsyttää ?

onko typerä puoluuluejohtaja inhokki vai puolueen uusi suunta joka unohti duunarit ja alkoi ajamaan hinttien ,mamujen ja mustalaiset asiaa . Jokuhan siinä mättää kun puolueen kannatus romahti .
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Persut ärsyttää eniten

Äänestä
  • Vasureissa on ärsyttäviä tyyppejä kuten Koivulaakso ,Kontula ,Andessonni mutta tuntuu tosi hyvältä että katselevat maailmaa opposition penkillä monta vaalikautta senverran viime vaalikausi opetti että tätä änkyrä puoluetta ei missään hallituksessa nähdä toistamiseen .

    Äänestä

Ei kai Vasemmistoliitolla mitään uutta suuntaa ole, samaa jööttiä se on ollut niin kauan kuin minä muistan.

Enempi tässä olisin huolissani persujen suunnasta, tosin tuskin tarvii olla enää seuraavien vaalien jälkeen.

Äänestä
  • Kannatus nousee ja väki tykkää hheeh

    Äänestä

  • Vasuripaskat haisee se ärsyttää ehkä persepanot on hajun syy melkein kaikki ovat homoja ei kunnon ihmistä tästä puolueestä löydy .

    Äänestä

  • yyuut kirjoitti:

    Kannatus nousee ja väki tykkää hheeh

    Veikkaan että 2019 vaalien jälkeen persut vajoaa samalle tasolle kuin missä oli ennen Halmeen tuomaa julkisuutta.

    Äänestä

  • Kysyjä jatkaa ennustuksiaan epätoivoiseste joka ennetus on mennyt pieleen kysyjän harmiksi .

    Äänestä

  • Kysyjän vitutus on huipussaan koeta kestää neljä vuotta nyt ovat,uudet isännät talossa että tyydy siiheen .

    Äänestä

Persut osaa kyllä olla niin ärsyttäviä ja läpityhmiä. Täälläkin kyselevät vasemmistosta, vaikka palsta on persupalsta. Ei hyvää päivää!

Äänestä
  • Vasemmistossa joka on sinunlaisia kyrpiä täynnä ei passaa ihmetellä kun äänestäjät kaikkoavat .

    Äänestä

  • Vasemiston kannatus 6,8 että repikää siitä kaksikymmentä vuotta on mennyt ja joka vaalit osoittaa sen että tämä puolue menneisyyttä nyt puhaltavat uudet tuulet Persut ovat poppia .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjuui kirjoitti:

onko typerä puoluuluejohtaja inhokki vai puolueen uusi suunta joka unohti duunarit ja alkoi ajamaan hinttien ,mamujen ja mustalaiset asiaa . Jokuhan siinä mättää kun puolueen kannatus romahti .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu