Olen 21-vuotias nainen Tampereelta ja minulla on useiden vuosien kokemus lastenhoidosta. Tänä vuonna hain opiskelemaan luokanopettajaksi ja etsinkin keikkaluonteista tai säännöllistä lastenhoitotyötä syksyyn saakka.
Hoitamani lapset ovat olleet 2-14-vuotiaita. Lapset voi tuoda hoitoon meille (meillä on kaksi kissaa ja asumme mieheni kanssa Särkänniemen läheisyydessä) tai voin tulla hoitamaan lapsia Tampereen sisällä (liikun pääasiassa bussilla).
Minulla on myös kokemusta lounaskahvilassa työskentelystä, joten ruoanlaitto ja siivoaminen sujuu lastenhoidon yhteydessä. Minun kanssani lapset pääsevät puuhaamaan kaikkea mukavaa, kuten retkeilemään ulkona tai vaikka leipomaan muffinsseja.
Mikäli tarvitset lastenhoitajaa vaikkapa vain pariksi tunniksi, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen [email protected]. Vastaan nopeasti!
Mukava lastenhoitaja Tampereelta ilmoittautuu
lastenhoitajatampere
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017443
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?815037- 794859
- 1324268
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan103058- 522689
- 402596
- 532247
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102221Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211850