Kuka varasti lapsen pyörän?!

Varastettu Piikkiöstä Kirismäentie 12 pyöräkellarista tuliterä 12 tuumainen poikien pyörä. Sinä paskiainen kuka olet pyörän vienyt, niin ole hyvä ja palauta. Täällä on kolme vuotiaalla paha mieli, kun uusi pyörä on lähtenyt omille teilleen
3299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Piikkiöllä on oma palsta

Äänestä
  • Vaikka siis Kaarinaa

    Äänestä

se on nyt pikku jusufin pyora

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienenpunaisen kirjoitti:

Varastettu Piikkiöstä Kirismäentie 12 pyöräkellarista tuliterä 12 tuumainen poikien pyörä. Sinä paskiainen kuka olet pyörän vienyt, niin ole hyvä ja palauta. Täällä on kolme vuotiaalla paha mieli, kun uusi pyörä on lähtenyt omille teilleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu