Naidessa natisee ja pannessa

pierettää.
Turhapa näistä on kenenkään kitistä.
Asiaankuuluvaa ne on.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tarkennatko vähän,missä se natina on pahinta?

Äänestä
  • kun rapataan. Tuumi räppäri-rolle.

    Äänestä

Räplää se reikä märemmäksi nii ei natise.

Äänestä

houssuun päästä, ku vaon haistaa.
Jussi meinas.

Äänestä
  • kyllä jussi ossaa.
    Pesä punottaa pitkään jussin käynnin jäläkeen.

    Äänestä

ja havaittu monta kertaa.
Mitä pienempi kolli ,sitä isompi viserrys, vattu-jussikin tietää.

Äänestä
  • ja kokenut kaiken hallitsee.

    Äänestä

aina tarvitaan. Ujompikin oppii kuulemastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hetekkaheili kirjoitti:

pierettää.
Turhapa näistä on kenenkään kitistä.
Asiaankuuluvaa ne on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu