Istuu pyörätuolissa ja haukkuu Skodaa.
Trolli kiehuu kiukusta
huomaaja
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Se on heränny pää pikkusiskon potasta (ymmärrät minkä näköisenä)
Eikä se haju lähde sieraimista ikinä.
Sahajauhotki on imeytyny niin kosteiks, et ymmärtäähä noioireet :)
kun kaiket päivät yrität keksiä trolleista jotain typerää sanottavaa. Olet itse vielä trollienkin alapuolella.
On se totuus tsi ja dsg uutisista skeidajullille kovapaikka.Pistää tään yhen pilkunnussijan aivan sekaisin.Hyvä asiahan se on että viranomaistahotkin alkoivat selvittämään vihdoin ja viimein vw.n pitkään kestänyttä kusetusta.
Kiukuttaako, kun VW Group myy aina vaan paremmin, vaikka kuinka paljon yritetään "valistaa"?
hakeutua vaikeuksiin ja hankkia itselleen harmeja.
Tämä Utin ABC:n päivystäjä jullinjuntti kokee palstan "kahden kauppana": Jullinjuntti vastassaan kuvittellinen Larvanto. Koska Skodaa ei Jullinjuntin fiktiossa henkilöt osta (halppis liisinki konkurssikypsille yrityksille), on vain yksi yksityinen omistaja. Siis tämä Larvanto, joka ei millään usko, että Skoda on ________________ (vapaavalintainen, alatyylinen ja omistajan henkilöä loukkaava ilmaisu).
Vikawaagenin viat tuntuvat kiusaavan oikeita vag autoilijoita ongelmaksi asti.Mutta pitkäähän meni ennenkuin ongelmista tuli julkisia kaikkialla.
Kyllähän se varmaan harmittaa kun joka päivä Skodasta ja Volkkarista joutuu lukemaan hyviä uutisia. Eikös niin?
Kun ei ole muuta työtä kuin trollitehtailua eikä siitä edes makseta! Disinformaatio ei uppoa sitten millään potentiaalisiin ostajiin, jotka osaa myös lukea ja joilla ON ystäviä. Todennäköisesti jopa VAG-kulkupelillä kulkevia. Siis parhaan hinta/laatusuhteen päälle ymmärtäviä henkilöitä.
http://www.kauppalehti.fi/uutiset/volkswagen--toyota-ja-skoda-ensirekisteroijien-suosikit/D5zU2pRn
Tuo selittää miksi trolli aloittaa ennen kuutta aamulla ja lopettaa puolen yön jälkeen.