Mistä voi johtua, että miehellä toisinaan kunto loppuu kesken aktin, pehmenee sisällä?
Kummallista
10
193
Vastaukset
- rumaolet
Kato peiliin ja voit ehkä tajuta.
- ghjjk
Tilaappas minulta potenssipillereitä miehelles niin ei meno hyydy kesken kaiken . Aitoja suomalaisia.... tuube@suomi24fi
- tiukkaatavraa
Miehen penis ei saa riittävää kiihoketta esimerkiksi liukkauden takia. Kun penis ei tunne riittävästi niin on kuin nussisi vettä täynnä olevaa muovipussia. Yhdellä naisella oli raskauksien takia ei niin tiukka tavara. Asiasta selvittiin sillä, että nainen meni kyljelleen ja likisti jalat yhteen. Johan alkoi tuntumaan teinipimpalta ja kuti lähti todella nopeasti.
- solmunen
Fyysinen väsymys riittää syyksi.
- Kysy-sexposta
Ap, kysy www.sexpo.fi . Kaikki ylläolevat vastaukset on vääriä.
- Hämmentävää
Paikat on niin piukat, että aiheuttaa lähes kipeytyneitä kohtia, enkä ole rumakaan.
Kyse on toisesta kierroksesta, ensimmäinen menee paremmin kuin hyvin.
Emmekä ole enää ihan nuoriakaan, mutta tilanne on uusi.
Ja kiitos asiallisesta sexpon linkistä!- nuorimies.....20
no itse 20v eikä tuo toinen kierros enää onnistu joten ei miehesi mieskunto ainakaan huonoimmasta päästä ole.
- asdadasd
Jos nainen makaa kuin lahna ja odottaa että mies tekee työt niin se on melkein sama kuin nussisi pumpattavaa barbaaraa. Eli ei järin kiihottavaa.
- Hämmentävää
Niinhän se varmaan olisi.
Ai että teidän kanssa... Aika sama mitä kysyy, on vastaus: "olet ruma/lahna/löysä/kuiva/päläpälä"
Mutta kiva, että joku älyllinenkin on vaivautunut vastaamaan.
- Anonyymi
Ihan on normaalia että toisella kierroksella ei välttämättä potenssi riitäkkään tai jos riittää niin ei laukea. Joskus kun olen oikein kiimassa, haluan uusintaa ja mies kyllä antaa, mutta aina se ei onnistu jatkamaan vaikka upea panomies onkin. Hoitelee minut sitten kielellä tai sormin tai välineillä.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2094620Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1073360Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881857Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141440Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20271273Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2601230- 521210
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi131159- 551089