Kello on kääntynyt Rysselistä kun on saatu ohjeita. Onko Suomenkin kansa
syyllinen veroparatiisien lihaviin tileihin.
syyllinen veroparatiisien lihaviin tileihin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voi taivas, nyt se onkin Kreikan kansan vika. Milloin ihmeessä Soini käänsi takkinsa noin perusteelliseksi. Ulkoministerin salkun myötä suomalaisista köyhistä tuli syyllisiä Suomen talouden tilaan ja samoin Kreikan kansa on syyllinen tähän Euroopan pankkien syytämään velkarahaan.
Soini minä nauraisin jos ei niin itkettäisi tämä tilanne.
Ylpeys ja röyhkeys. Ne on mun juttuja. Öyh. Haistakaa köyhät vittu. Ja menkää kyykkyyn.
Kusi nousi päähäni, mutta so what. I did it my way.
Itse syön ja juon.
Ja sitten raveihin.
Tämähän tässä Nyt-liite kun juuri huvittavaa. Että jos se nyt Kreikan kansa niin sitä kautta myös Suomen kansa on syyllinen siihen että meillä kaikilla on nyt yli 17.000 euroa velkaa. Siis kaikilla meillä suomalaisilla vauvasta vaariin.
Mutta ei hätää. Tämän palstan pölhöpersut keksivät selitykseksi että kaikkien muiden puolueiden kannattajat ovat syypäitä. Sen sijaan persut eivät ole tehneet mitään väärää.
Kansa on välttynyt veronmaksulta / kansaa on myös valtion virkamiehinä jotka elävät hiirien lailla ruokakomerossa . Kuten Suomalainenkin , kahvitunti =25 minsaa / ruokis hidastaa duunin aloitusta . Yleinen vetelehtiminen .
Soinin selkä ei kestä lapiointia, avuksi tulee kauhakuormaaja. Jee me tienataan tällä.