Mikä hotelli ??

hgdhgfdf1234

Mhin hotelliin prostitoidut jotka parveilevat siinä pääkadulla vievät asiakkaat ??

4

306

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jooooooooooooooooo

      sun hotlaan tai sinne millä kullekin on sopimushotla, jossa maksat lakanamaksun niin kuin omaankin hotlaan viedessä sen 30 levaa aina ;)

      • Varnan_kävijä

        Jos palveluita käyttää, niin kannattaa valita oma hotelli. Tiedän useamman kuin yhden tapauksen, jossa ilolinnun paikassa on gorillat odottanut ja vienyt rahat ja puhelimet. Toisessa tapauksessa aseella uhaten.


      • noin

        ei siellä oo gorilloja.ensikin, mukaan vain päivittäinen käteisraha. ei arvopuhelimia jne. mukaan, asetta en oo nähny 23. kerran aikana, mutta tietty varovaisuus aina paikallaan. Suurin ongelma on se jos laukeat minuutissa niin muija lähtee vaikka maksa tunnista!


      • Varnan_kävijä

        Tiedän että nämä eivät ole sepitettyjä. Ensimmäisen käden tietoja. Olin mukana 2006, kun sittemmin surullisen kuuluisa ystäväni matti saari seurueestani putsattiin huoran toimipisteessä erään toisen kaverini kanssa. Toinen tapaus seuraavalta vuodelta, jossa oli ase kuvioissa. Itse saan ilmaiseksikin , joten moisia palveluita ei tarvitse käyttää. Kohta taas 2 viikoksi..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      301
      1065
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      62
      892
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      76
      865
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      765
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      711
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      695
    7. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      607
    8. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      597
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      49
      539
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      531
    Aihe