Odotan jo huomista ruokailua

Ja näen sut ruskeasimmuni. Ainakin moi sanotaan ja nähdään ennen juhannusta voin toivottaa ja vaikka kysellä sun suunniitelmista....Puol12?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama aika se käy. Rohkeasti lähesty, minä vaadin sitä

Äänestä
  • Tehdään niin meistä tulee vielä ME

    Äänestä

Minkä vuoksi kirjoitat tänne näitä? Taidat tosiaan elää vain tällä palstalla etkä todellisuudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tmiesvaantaas kirjoitti:

Ja näen sut ruskeasimmuni. Ainakin moi sanotaan ja nähdään ennen juhannusta voin toivottaa ja vaikka kysellä sun suunniitelmista....Puol12?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu