jos ajatellaan vaivaa ja sekaannuksia. Ja aivan turhaan, kun helpommallakin olisi päässyt. Kun näkee, lukee ja ymmärtää, mutta joutuu yksin mumisemaan:) Olen yhdistellyt toki kaikenlaista matkan varrella.
Raksraks raksuttaako kenelle tämä?
Raksraks raksuttaako kenelle tämä?
Vastaukset 17
Vanhimmat
Oletko nainen?
kyllä.
Tää voi kyllä olla aika monellekin. Yleispätevää palstalle joutuneille.
Moni täällä kuvittelee olevansa kovinkin helposti tunnistettavissa, mutta erehtyy siinä pahan kerran.
Eipä tämä palsta ole yksilöintiä, vaan yleistä keskustelua varten.
Niin on, mutta kun aloittaja nyt selvästi koittaa jollekulle viestittää. Käyttää tätä kanavaa jotkut paremman puutteessa keskinäiseen (erittäin hataraan) kommunikaationtapaiseenkin.
Näinpä. Keskustelu etenee, jos joku haluaa osallistua.
Mitä sä saat tällaisesta keskustelusta, jossa ikään kuin heität jollekin aloituksen, mutta saat tasan tarkkaan randomien vastauksia?
Toisekseen pitää muistaa haluaako toinen osapuoli yksilöintiä kovin tarkasti. Minusta ei ole viisasta huudella nimellä täällä.? Tulee siitäkin sekaannuksia. Huom. Hannun tapaus:)
En mitään, se on tosiasia.
Joillakin on se taito ilman nimillä huutelua.
Mä en juuri jaksa tällaisiin ketjuihin osallistua, "oikeat" yleistason keskustelut on eri asia. Nää tällaiset on pitemmän päälle helvetin rasittavia. Mutta kukin tyylillään.
Sitä taitoa ei taida sitten minulta löytyä.
Nyt kadun taaaas sitä päivää kun tänne tulin!
Raksuttaa. Mutta olen myös nainen.
Raksuttaa mutta selkeesti niin että et ole hän :D
Samanlaista helv... raksutusta täälläkin sillä erotuksella, että tiedän asian raksuttavat 95% varmuudella pelkästään omassa päässäni ;)
Kukakin siitä mitään tietää mitä tää touhu täällä on.
Sen verran raksuttaa, että metsään menee, joten lopetan.
Vaikea tietää kellä pitäs raksuttaa??