Tietääkö kukaan kuka tois auton saksasta edullisesti ja hoitais kaikki paperi hommelit kuntoon!
Auto saksasta
Tietoavaillaa
6
97
Vastaukset
- vaikeaahyvinkin
Käsitit kysymyksen nyt väärin: Kysyjä haluaa autonsa, parkanossa kun ollnaan, "ilmaiseksi", eli ei halua maksaa siitä tuonnista juuri mitään ;)
- autoilee
Eiköhän tuossa Tampereella ole lähin Vehon myyntipiste, sieltä niitä tuonti autoja saa.
Millaisen haluat?
- Käteisellä
Hyvä. vähän ajettu, punainen Mersu tai Ferrari, halpa ja hyvin pidetty.Semmonen.
- mesekuski
Kitu-Car Lapinnevalta. kyseleppä Halmelan Markkua Kastulantieltä. hän niitä autoja uittaa Saksasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437515
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543723Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu533613- 853397
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/533361- 513044
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod362842Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302494IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1971958- 471571