Niinistö kuolaa Venäjällä?

Pressa soitellut Moskovan fasistipressalle? Miksi se sinne soittelee?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä se touhuilee? Mitä Venäjä ja sen lahtaripressa meille kuuluu? Vai onko viemässä Suomen siihen?

Äänestä

Mitä se touhuilee? Mitä Venäjä ja sen fasistipressa meille kuuluu? Vai onko viemässä Suomen siihen?

Äänestä

Mikä kiima Niinistöllä sinne sotaisaan Venäjään? Moskovan natsihan juoksee aluelaajennukset mielessään..

Äänestä

Esko Aho ja Elinkeinoelämän keskusliitto suosittelevat soittelemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


antivenäjäkiimavajakki kirjoitti:

Pressa soitellut Moskovan fasistipressalle? Miksi se sinne soittelee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu