viisi vapaata naikkosta pyöri mun miehen ympärillä.. kyseli kelloa ja mitä mies tyyliin. Yrittävt iskeä perheellisen miehen, kenties soittoravintolaan viedäkseen j. Hah, me vaan nauroimme että kylläpä kehtaavat pienessä sievässä iskeä jäätelökioskilla.
Sanoinkin että emme enää tule tänn keskikaupungille koska naiset käy villinä miesten kimppuun, miksip itää ottaa ja viedä perheellinen mies, siiderissä kyllä kehtaa, ja keikistellä.
Älkää menkö jäätelökioskille sieltä miehet viedään, ja näin.
Ostimme kaupasta jäätelöä, ja siellä ei kukaan käynyt miehei kimppuun.
Onneksi elokuussa viedään kioskit polis, ei tavi pelätä että kun menet jäätelö ostamaan niin kihertäviä minihameisia siiderinaisia tulee ja iskee miehen jos toisenkin.
Eilen jäätelökioskilla taas
jäätelökioskintipuset
1
106
Vastaukset
- kossutwissyt
Lissu älä ota enään, juttus tulee yhä hullummiksi mitä enempi olet kännissä ja virheitä hirvittävästi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265