Meneillään oleva pakolaiskiintiöhässäkkä on taas yksi esimerkki siitä etteivät Timo Soini ja persujen johtoklikki halua keskustella hyvään demokratiaan kuuluvalla tavalla tekeillä olevista päätöksistä. Persupoliitikot vaikenevat kun asia on heille kiusallinen ja osoittaa puolueen takinkääntäjäluonteen.
Todennäköisesti joku persujohdosta kommentoi asiaa sitten kun kaikki päätökset on tehty. Kommentissa luultavasti vain todetaan, että asiassa kävi nyt näin.
Todennäköisesti joku persujohdosta kommentoi asiaa sitten kun kaikki päätökset on tehty. Kommentissa luultavasti vain todetaan, että asiassa kävi nyt näin.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sipilä vie kuin pässiä narussa...
Mamu ei saanut Lisalta seksiä vapaaehtosesti ,raiskasivat ja lopulta tappoivat hirveitä raakalaisia mutakuonot .
Työmies ei saanut naiselta seksiä. Siksi raiskasi naisen ja liittyi Perussuomalaiset rp:hen.
Onhan se noloa persujohdolle kun ensin vastustetaan maahanmuuttoa, sitten mukamas uudella hallitusratkaisulla saadaan sitä vähennettyä ja sitten paljastuu, että taas on tuhat lisää tulossa.
Soini on pettänyt KAIKKI vaalilupauksensa. Teki taas uuden takinhyrräyksen maailman ennätyksen.