"43 minuuttia sitten | Johanna Tukiainen
Onneksi ulkomaalaiset miehet pitävät musta! :) ja heitä on miljoonittain enemmän kuin suomalaisia!"
Onneksi ulkomaalaiset miehet pitävät musta! :) ja heitä on miljoonittain enemmän kuin suomalaisia!"
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
No ei tuosta läskistä paskaläjästä pidä edes ulkomaalaiset miehet. Risat ryysyt päällä ja haju kirvelee silmiä. Spugeämmä.
Oikeusprosessi odottaa. Vain kehukommentit lainmukaisia.
Terveisin: glamourhenkilön Juristi
En ihmettele, onhan Johanna Martinan tavoin viihteen moniosaaja ja vetää miehiä puoleensa vastuttamattoman magnetisminsa ansiosta.
Toivon että Tuksu ja Mr Lothar levyttäisivät dueton.
Siinä olisi jo kriittisen massan ylittävä määrä ihmisjätettä yhdessä paikassa... aiheuttanee räjähdyksen ja paskasadetta 100 km säteellä.
Aijaijai, henkilön ikioma JURISTI laittaa nyt oikeusprosessin pyörimään kun tuollaista kirjoitit kehujen sijaan. Katsos vain positiiviset kommentit ovat lainmukaisia ainakin tämän glamourhenkilön ollessa kyseessä.
Pasilan poliisit ovat tukehtumassa Tukiaisen tekemään valtavaan määrään tutkintapyyntöjä.
Tunkrahvi se ei ymmärrä että jopa siedettävän näköisen, hoidetun ja elämäänsä hallitsevan naisen "tsäänssit" alkavat harventua tuossa iässä, ensi kuussa 37. Ja kun Tunkion ainut tarjottava miehille ovat Huonotukset&Asennot niin huonolta näyttää kun miehet edellyttävät vosulta ennen kaikkea nuoruutta. Tunkiolle voisi siteerata AMERIKKALAISTA viisautta: "Nobody's cares for forty year old slut".
Livekäyttäjä32777 postasi jo 30.6. aamutuimaan tarkkanäköisen analyysinsa:
”Nyt se on leikin loppu!
Jahas, nyt on sitten käynyt niin, kuten näädät ihan railina jo viikko sitten ennustivat. Hawaiisen Ken, tuo komea sohvasurffaaja Emmanuel, osoittautui narsistipsykopaatiksi. Näin käy aina jokaiselle Tuksun ystävälle, jopa perheenjäsenelle, ennemmin tai myöhemmin. KenManuelin kohdalla se tapahtui ennemmin.” Koko bloggaus: http://www.seiska.fi/Kayttajien-sisaltoja/Nyt-se-on-leikin-loppu/1075584
” http://aijaa.com/2f5OS6 Kreikkalaiset miehet on upeita! ;) nams!” (Fb 14.7. aamuyö)
Onko siis tähän jo tultu: Tunkki jakaa tauteja kuhisevaa simpukkaansa pizzoja vastaan tuntemattomille karvakäsille?
Ehkä parin vuoden päästä nähdään jokin pieni juttu siitä, miten Johanna asuu pahvilootassa jonkin joen varrella.
Miksei Tunkki ole vaihtanut mies-/ deittikohderyhmäänsä mamuihin? Jostain laittomasti maassaolevasta somalista tai syyrialaisesta turvapaikanhakijasta voisi kummasti löytyä "elämän rakkaus."
Tuksullahan on jo pari pizzerian karvakättä, jotka ottavat pizzamaksun luonnossa.
Eikös se oo Mäntylä joka sinne Kreikkaan lähtee kk päästä?
Tuksu lähtee kk päästä Austraaliaan ?
Millä rahalla?
Mielen kiintoista, odotellaan, noita lärvin kuvia, mä meen Tampereelle,
systeriä morjestaan.
Jasmin Mäntylällä on rahaa ihan mukavasti, ja hän on naimisissakin miehen kanssa, jonka tapasi Kreikassa. Ensitapaaminen on hyvä syy matkustaa maahan.
Johanna Tukiaisella on vain ulosottovelkoja yli 40 000 euroa.
Kreikka on edullinen maa lomailla. Paljon nähtävääkin.
Niin ihmettelenkin millä toi Tuksu Austraaliaan lähtee?
No se nähdään kohta, tai ainakin luetaan.
Kuntoutukseen sen piti mennä, tässä kuussa,
paikkoja löytyy kyllä kotomaastakin.
Tuksu puksuttelee ja huikeat seikkailut jatkuvat...
Tunkki raportoi 19.8.15 (Fb):
"Sydney,Australia ihanan miehen kanssa,ihmiset ovat tosi ystavallisia ja rentoja,itsetuntoani ei poljeta alas kuten Suomessa!"
No onpas se mukavaa, että Johanna on löytänyt sikarikkaan Nallekarhunsa!
Mitään kerrottavaa Tunkerolla ei ole Ruotsin matkan kolmesta "deitistään". Mitäpä olisikaan, kun ne olivat feikkiukkoja.
Deittejä ei ollut. Piste.
Ellei joku ollut ns. musatuottaja, jota juksautettiin ja joka tuotiin laivalla Helsinkiin?
Albertin murjun näkyjä; Ruotsista Suomeen raijattu mysteerimies?
”Kultani ja toinen muruni samassa kuvassa! K 18!!! ❤ http://aijaa.com/aGzzA1 Ihana illanvietto ja tykkäämme olla rakkaani kanssa aina alasti, olen aina nukkunut alasti ja tämä tyyli sopii hyvin meille!” (Tunkki SeiskaLivessä to 13.8. klo 2:45)
”K 18 kuvamateriaalia!” http://aijaa.com/lNQdbv (Tunkin 7L, to 13.8. klo 3:15)
Huiii!
Tuksu haaveilee siitä unelmien prinssistä, joka tulisi ja hoitaisi kaikki Tuksun ongelmat pois ja antaisi Tuksulle mahdollisuuden elää glamourelämää, mihin hänet on selkeästi tarkoitettu.
Omalle matkalleen Tuksun mukaan ostanut suomalainen reissumies, timanttisormuksen lupaaja: http://imgur.com/xWOIFmA ja http://aijaa.com/zi4SNj (kuvassa neljäsosa kasvoista näkyy oikeassa laidassa) ja Arlandan lentokentällä (su 20.9.15) http://aijaa.com/ULIh9O
Tämä Tuksun uusin miesystävä asuu Loviisassa, ja Hymy-näätien palstalla nimimerkki ”Äksy Piksu” kertoili 25.9. illansuussa näin:
”Elikkäs Jossu on Loviisassa, jossa hänen miehensä asuu, ja Jossun vanhemmat ovat myös siellä. Tiedän miehenkin, mutta en viitsi tähän laittaa nimeä, kun hän ei halua olla julkisuudessa ja ei halua Jossuakaan sinne enää.
Tämä mies maksoi ns. hermolomana Jossulle tämän matkan, missä käytiin muutamassa paikassa rapakon takana. Mies ei ollut alkureissussa mukana, mutta lensi sitten myöhemmin Miamiin perässä, ja sitten he tulivat yhdessä pois.
Niin ja kyllä, tämä mies on se sama mies, kuka on leikattu pois niistä kuvista, mitä on fc-jakanut. Tämä siksi, että mies ei halua julkisuutta.
Tämän miehen ulkonäkö saattaa hämätä, ei koreile vaatteilla tai muullakaan, mutta on varakas ja mukava, ehkä liian kilttikin.”
Tämäkin "ulkomaalainen mies" osoittautui tuiki tavalliseksi loviisalaiseksi penaksi.
Tässä sitten taitaa olla Tunkin uusin miesystävä, Veijo Lalli, 55-vuotias instrumenttiasentaja Loviisasta: http://www.nbl.fi/~nbl3737/
Onko tämä Borealiksen instrumettiasentaja juuri SE JENKKILÄINEN MILJONÄÄRIMIES?
Veijo Lalli näyttää olevan mieltynyt nätteihin nuoriin japanilaisteineihin.
Tässä kuvakaappaus osasta Lallin Youtube-tykkäyksiä: http://aijaa.com/HDSncK
Esimerkkivideo (5:12): https://www.youtube.com/watch?v=D47qtmXtYcs
Ei se kestä tätä julkisuutta. Sanoutuu vielä Seiskassa irti sotanorsusta.
Hänenhän piti olla todella rikas jenkki!?!111!!!
Veikataanko, kuinka kauan menee siihen, että Veijo Lalli on psykopaatti, narsisti tai omahyväinen pelle, saamarin sika?
Veikkaan kahta viikkoa, eli että lokakuun puolivälissä 2015 tulee ero.