Miten mieletön ilta eilen olikaan! Sinut minä haluaisin katsomaan kanssani talvista tähtitaivasta! Tanssi sinun kanssasi oli kuin jumalten lahja...se säilyy muistoissani ikuisesti. Vieläkin tunnen vahvat kätesi uumallani. Minua ei kukaan, ei kukaan koskaan aiemmin ole pidellyt niin! Sinun viipyilevä katseesi sai melkein polveni pettämään. Täydellisen illan päätteeksi annoit suudelman joka polttaa yhä. Miten niin ihanasti voi mies suudella....pehmeästi, hellästi....se sisälsi lupauksen, että näemme vielä! Siihen asti pieni sydämeni pakahtuu odotuksesta!
Veit sydämeni "lurjus"!
Tähdenlento
21125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
On todella outoa seurata kuinka varatut ihmiset hakevat seuraa, vaikka oma puoliso on kotona.
Jokainen joka tapaa varatun ihmisen osallistuu pettämiseen ja tukee pettämistä. Jokaisen velvollisuus on ilmoittaa pettämisestä toiselle osapuolelle, ja kaikista oudointa on, että naiset yleensä luulevat omien heteromiestensä olevan aina uskollisia heteroita. Valtaosa onkin heteroita, mutta on paljon on niitä miehiä, jotka hakevat jatkuvasti seuraa netin gaychateista tai maikkarin gaychatista.
Tiedätkö oikeasti missä miehesi tai poikaystäväsi menee ja mitä tekee ja ketä tapaa ?
Meidän vapaiden ihmisten on syytä kiinnittää huomioita siihen, että emme osallistu omalla toiminnalla varattujen miesten tai naisten tapaamisiin, vaan jos tapaamme varatun miehen ilmoitamme siitä hänen aviopuolisolle, tyttöystävälle tai poikaystävälle, ja näin pettäminen loppuu ! Saat selville hyvällä tavalla seuraavat tiedot tavatusta. Auton rekisterinumero kertoo omistajan, tai haltijan tiedot ja sitten numeropalvelusta puhelinnumerot ja numerot auton osoitteeseen tai sitten kuiteista, nimestä jne otat todisteet ja soitat pettäjän kumppanille !
Jos hyväksyt tapaamiset pettämisestä tuet tällaista toimintaan. Me kaveripiirissä olemme päättäneet polttaa kaikki ukkomiehet ja sellaiset jotka pettävät kumppania. Emme tosin tapaa varattuja kundeja.
Ettei vain ollut ukkomies ?????
Olen hetero poikamies enkä välitä pätkääkään, onko yhdenillansuhteellani poikaystävä vai ei. Pikkujouluaika on parasta aikaa. =)
Ja edellinen kirjoittaja ei varmasti ole sinkku.