PSA:n markkinaosuus kasvoi Suomessa aikavälillä tammikuu-toukokuu viime vuoteen verrattuna reippaasti. Tämä harmittaa Citikalla ja Pösöllä ajavia sillä kaikkihan haluaisivat ajaa harvinaisella autolla.
PSA:n markkinaosuus kasvoi Suomessa
Myynti.kasvaa
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko markkinaosuus jo 0,38% tai jotain sinnepäin kuitenkin?
Oisko vajaa 5 %.
Älä nyt naurata.Miten muka sonta liikkuisi niin hyvin?
Oikea vastaus on 4.7 %.
Citikan markkina osuus on 0,000000000001 promillea. Nekin korjaamolla.
Onkohan jo kuolleeksi luultu Karpaattien Nero herännyt henkiin?. Henkisesti näin heikkoa tekstiä ei olekkaan näkynyt vuosiin. Onnittelut uudesta matalaotsaisuuden ennätyksestä. Nimimerkki näyttää viittaavan kirjoittajan aivojen kokoon.
Tutkituta ihan ensimmäiseksi omat aivosi.Sen jälkeen voisit vielä teettää lobotomian itsellesi ja muille sukulaisillesi mikäli löydät jonkun puoskarin tekemään tarvittavat toimenpiteet!
Ei tarvitse, ne on jo Mensalla hyväksi havaittu. Päinvastoin kuin sinun. Pääsi tärkein osa on korvat, nekin tosin vain estämässä pipon valumista silmille.
Sinun aivoillasi ei pääsisi edes kilometrin päähän Mensasta!
Huomatkaa, Citikkaa myytiin enemmän kuin Mazdaa!!