Moniko tunnustaa pumppailevansa lerssiinsä lisää muhkeutta ennen uimahalliin tai rannalle menoa? Tänään viimes katselin tuolla Raksilan hallissa, ainakin muutamalla näytti olevan sen verran turpeat nahat, että on taidettu pumppailla.. Itselläkin käynyt joskus mielessä, mutta jäänyt tekemättä, kun se pumpun aiheuttama turvotus tuppaa kertymään myöhemmässä vaiheessa suht epätasaisesti ja sillon viimeistään muutkin huomaa mistä kyse..
Pumppailua ennen uimaan menoa?
MonikoTunnustaa
31111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
En käy uimassa
Aika pikaiseen olet uimassa käynyt kun 00 - 00.13. Onko Raksila yöllä auki?
Se on muutenkin vuosihuollossa. http://www.ouka.fi/oulu/liikunta-ja-ulkoilu/oulun-uimahalli
Eilen oli auki
Ei se yöllä auki ole.
En tunnusta. Kehtaan mennä sillä mikä on ja suosittelen samaa muillekin. Maailman rumin mulkku on sellainen pumpattu lötkö. Ja aika noloa luulisi olevan sellaisen esitteleminen. Kai se esittelemistä varten olisi pumpattu.
Napakka kulli, koolla ei niin väliä, vähärasvaisessa kropassa on paras.
Eipä ole tarvinnut pumppailla kun kokoa on riittävästi ilman pumppailuakin
Samaa mieltä.
Kerrankin olet Asko rehellinen... Ja rohkea :D
Meinaatko homo päivystää juhannuksen?
Meinaatko? Vastaa!!!
Luuletko että kaikki itsensä kanssa juttelee, kuten sinä sekopää hinaaja?
En tiedä kaikista. Sinusta tiedän.
Sinä harhainen hajupersepaviaanihomo et tiedä mistään mitään, vaan kuvittelet tietäväsi.
Missä vietät juhannusta?
Taidat olla aika kiimassa, kun koko ajan kyselet kaikenlaista ja tavatakin haluat. Oletko topsonni? Vai btm-neito?
Kampaa ainakin pastillit pois, jos treffata haluat.
Taitaa olla homo pastillejen ystävä. Maistuuko paska hyvälle?
Nykyään pumppailen aina ennen uimaan menoa, mutta en käy uimassa kuin ehkä kerran pari kuussa. Tuntuu niin paljon mukavammalta liikkua suihkutiloissa kun ei ole pelkkä katkarapu, ja on kookkaamman näköinen kuin monet muut.
Aiemmin runkkailin vähän etukäteen, mutta siitä seurasi tahattomia erektioita myös muitten nähden.
En pumppaile muuten, joten en usko että mitään negatiivisia seurauksia näin vähäisestä tulee.
Tätä tekee ilmeisesti monet muut yhtälailla, uimahallin saunoissa ja suihkuissa näkee usein sen verran turpeaa kullia, ettei ne ihan luonnostaan voi sellaisessa turpeudessa olla. Useimmiten nämä turpeat on just nuorten haaroissa..
Tuntuu varmaan mukavalta saada muilta kateellisia katseita!
Haha mulla on kaveri joka kanssa runkkaa vähän ennen riisumista uimahallissa ja sitten vaivihkaa koskettelee kulliaan säännöllisesti ettei kutistu. Sillä rupeekin välillä seisomaan liikaa ja sitten se on ihan huonona. Pitääkin vinkata sille että ostaa pumpun!
Ja kaverill on kyllä iso omaani verrattuna, mut oon ajatellu että mieluummin kutistunu kunhan ei seiso. Ehkä ostankin pumpun ite!
Tältä se varmaan näyttäisi uimahousuissa ?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/13/51/34/1351346abf3ae6f300d2a224dbc054af.jpg
Pumppailin, mutta en käynyt juurikaan koskaan uimassa. Pumppailin muuten vaan, että sai veitikkaan vähän lisää mittaa.
Best Regards, Me and my mate, Bathmate
Onneton runkkari olet
Olen katsonut että nuoremmalla sukupolvella on nykyään huomattavan kookkaat kalut. Mietin että onko "paremmat" geenit nyt sitten vallanneet alaa, vai mistä kyse? Vai onko pumppailu nuorten parissa ihan vallitseva tapa?
Nuoret Poitsut on hoikkia ja pikkuisia, niinpä niillä näyttää isolle. Oiiihhhono imee mulkkuu...hmmmm..
Hoikalla nuorella iso mulkku on täsmälleen yhtä iso kuin läskillä isolla vanhalla.
Kaltaisesi läski ei voi mulkullaan kehua. Se on geeneissä. Sinulla on läskigeenit kuorrutettuna pikkumunageenillä. Paha yhdistelmä. Aiheuttaa mielenterveyshäiriön ja sitä et ole onnistunut salaamaan.
On tullut pumppailtua ennen uimahalliin menoa, löytyykö muita?
Joskus pumppailin, mutta mulkku näytti jo ihan naurettavalta. Oon nykyään ihan sinuit kun on 21 stonids ja 13 löysänä. Se menee jokseenkin viel massan mukana
Mmmä pumppooon omoo pärsettä auki .ihonooo..oih oih oih..nytkin kunnon ranteen vahvuinen tekomulkku suolessa..ooh Ooohjeaa
Viimepäivinä on Raatissa näkynyt sen verran turpeaa mulkkua, että pumppua on annettu ennen halliin lähtöä. Ei siinä mitään, komeaa katseltavaahan se on!
Ihanaa leijonat ihanaa...