ISON G:N ARMOILLA LOPPUUN ASTI

GEETÄ SIIS GAMBINAA, AIDOSSA JUHANNUSTUNNELMASSA, KAMPIVIINAN AVULLA LOPPUUN ASTI !!!!!1
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nykyjään saa kuin lantrattua tislevettä, ei kunnon Geetä ole saanut vuosiin. Geestä tuli välillä hyvin pitkäkestoinen sekä kivuliaskin krapulastondis, kulli oli kuin kiveä. Ei taida muuten amatöörit tietää että Gee on vanhempi juoma kuin kossu.

Äänestä

Itse asiassa Gambina on maailman yleisin juomasekoitus, siis alkoholipitoisista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_84884 kirjoitti:

GEETÄ SIIS GAMBINAA, AIDOSSA JUHANNUSTUNNELMASSA, KAMPIVIINAN AVULLA LOPPUUN ASTI !!!!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu