Antipersu; Itselle kuula kalloon pahaanoloon !

Antipersu umpihomona palstalla huutelemassa, tuntee olevansa niin hyljeksitty tyhmyytensä vuoksi, että on päättänyt toteuttaa uhoamansa toimenpiteen itselleen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin, palstapersu on tuollainen väkivaltainen hullu joka aikoo ampua jokaisen eriäviä mielipiteitä omaavan. Todella sairas yksilö ttämä palstapersu.

Äänestä

Persulla ei juhannusyönäkään todellakaan ole muuta tekemistä kuin kirjoittaa persujen vastustajista: "AntipersullaViiraa 20.6.2015 03:31".

Kun ei keskusteluun pysty, aina voi humalapäissään turvautua aggressioon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AntipersullaViiraa kirjoitti:

Antipersu umpihomona palstalla huutelemassa, tuntee olevansa niin hyljeksitty tyhmyytensä vuoksi, että on päättänyt toteuttaa uhoamansa toimenpiteen itselleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu