En saa juotua siua pois mielestäni

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti ei onnistu koskaan :)

Äänestä

Heikkoutta, likinäköisyyttä, itsekkyyttä, sokeutta. Hyvää jatkoa.

Äänestä

Koskettava nyyh..... kyyneleet tuli silmiin....:(...... loppu oli ihanan lohduttava ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamuineajatus kirjoitti:

Sori mut ei onnistu.
https://www.youtube.com/watch?v=IZbN_nmxAGk
Joku kerta onnistuu....
https://www.youtube.com/watch?v=G1sAtqq0Gdw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu