Saab 900i (ostetaan)

Ostetaan Saab 900 i. Vm alle -90. Katsastus oltava voimassa ainakin pari kuukautta. Hinta ei saa ylittää 400 e. mail: [email protected] (hamina)
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla olis ollut hintaan 407 euroo. Ajoaikaa vuosi, ei ruostetta virilastulla ja ilmastoinnilla. Nahkapenkit, säkkö ikkunatx4 ja kattoluukku. Webasto kaukosäädöllä yms. Harmi vaan toi hinta!!!

Äänestä
  • Pudota hintaa 7 ekeä niin tehdään kaupat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajoautoksi kirjoitti:

Ostetaan Saab 900 i. Vm alle -90. Katsastus oltava voimassa ainakin pari kuukautta. Hinta ei saa ylittää 400 e. mail: [email protected] (hamina)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu