Onko se miehille vain pisteiden keräämistä ja mitataanko sillä jotain olennaista? 18 vuotias neiti haluis menettää neitsyyden jollekin ventovieraalle jolle suuri lihakimpale kelpais. ;)
Onko neitsyyden vieminen jokin saavutus?
17
575
Vastaukset
Mistäs päin oot?
mie savosta laita viestii [email protected]- rebelfly83
Hei.
Täällä on sinulle sopiva partneri siihen hommaan. Oon itsekkin lähes kokematon(1partneri ollut) Joten voidaan todellakin tehä vaikka mitä, eikä tartte pelätä tauteja:)
Näihin 100 pillun miehiin ei kannata sekaantua ollenkaan.
Oon urheilullinen 30 mies. Pikaisesti yhteyksiä vain. Pidempikin juttu kiinnostaa, mikäli haluat, mut sen näkee sitten myöhemmin.
Ei väliä mistäpäin olet. Pääsen vaikka mailman ääriin.
( rebelfly83 at gmail com ) - 907767889990
tautinen sika oot kuitenkii...:D
- Vixz
Mistä päin oot oon 18 v miehenalku joka on myös aika kokematon näissä asioissa jos sua kiinnostaa niin voitais jutella vaikka kikis tai sähköpostis
Kik on Vixzs Tai Olvix at outlook com - vaasassaasustelen
Täällä olis 17v miehen alku vaasassa
- asdfghjklöllkj
ei se ei ole saavutus mutta jos meinaa taudittomana pysyä niin kannattaa tehdä kuten minä eli minä puhkon impiä kuin suontien muikkuja, on tautivapaata, tekee mitä pyydetään eikä kyseenalaista mitään asentoa sekä voi laskea mälliä sisään koska katumuspillerin saa apoteekista helposti ja yleensä aika tiukkaa tavaraa, ainakin aluksi
Jonkunhan se on raivattava, siinä mielessä saavutus. Isompana saavutuksena pidän että sen tekee mahdollisimman taitavasti ja varoen, eikä minään sohaisuna...
- Kalunkuva
neitsyys on ylimainostettua, tärkeinta on että saa naida naista suoleen!
- naatiskelua
Voi se olla saavutus sukupuolesta riippumatta. Varsinkin henkisesti keskenkasvuisille.
Tosimiehelle saavutus on vain hyvin tyydytetty nainen. Eikä siinä mitään viedä vaan nautitaan neitsyen osoittamasta luottamuksesta. - 1005
Miten sen nyt mieltää. Toiset keräävät pisteitä mutta henkilökohtaisesti pidän sitä "taitolajina". Todella harvoin neitsyyden menettäminen on sellainen kuin tyttö sitä suunnittelee. Itse olen pitänyt huolen siitä että huoneessa on ainakin ruusuja tuomassa tuoksua ja tunelmaa, paljon kynttilöitä palamassa sekä puhtaat lakanat ja muutenkin siisti huone.
Kyse on siitä ensimmäisestä kerrasta josta usein muodostuu jokainen henkilökohtainen muisto ja mielikuva seksistä. Jos se on miellyttävä ja edes pikkuisen unelmien kaltainen, kasvaa tytöstä seksualisesti vahva nainen. Ja hän on onnellinen.
Kuten eiemmin jo todettiin, ei mitään sohaisuja, vaan taiten pitää edetä. Eikä ole haittaa jos tyttö saa useamman ogasmin ennen yhdyntää. Mitä renompi sitä valmiimpi hän on.
Tosin, kaikki riippuu yksilöstä. Mutta poikkeuksetta tytöt mieltävät ensimmäisen seksikokemuksen romanttiseksi unelmaksi. Ja harvoin se sitä on. Itselleni tuossa suurin painoarvo on terveys..Se, että voidaan naida ja tehdä kaikkee mahdollista paljaalla. Toki sekin merkitsee, että saisi olla jonkun ensimmäinen, johon hän luottaa näissä asioissa. Yhdessä olisi kiva lähtee kokeileen ja harjotteleen juttuja alusta pitäen.
En ymmärrä noita pisteen keräämis juttuja. Eikait näistä asioista kukaan puhu kenellekkään.- kokeneempiguru
Tytärpuolelle juuri tein tuon pikku palveluksen 19-vuotislahjaksi. Tällaisen viisikymppisen kokeneen miehen käsissä turha jännitys poistuu ja pieni hermostuneisuuskin sulaa pois. Ainakin kun otetaan ensin pari drinkkiä. Toisen juoman alkaessa vaikuttaa, riisuin tytöltä pöksyt ja topin. Rintsikoita hän ei aina käytäkään pikku ketunnenien peittona.
Nuolin ja suukottelin kaulasta alaspäin edeten. Tyttö oli jännittynyt, eikä pillu kostunut ihan naturel, joten laitoin kunnolla liukkaria. Tunsin miten tytön sydän pamppaili, kun levitin hänet auki ja vein terskani huulille. Päättäväinen sisäänvienti, ja siitä se naisen elämä alkaa!
Jälkeen päin ollaan otettu monet kerrat uusiksi. - välimerenkonsultti
Semmoisen vinkin voin antaa, että kun korkkaatte tytön, niin älkää käyttäkö kortsua. Kortsu vie terskan tuntoherkkyyden. Paljaalla kärjellä tuntee herkästi, missä ollaan menossa, ja immenkalvon pikku reikä löytyy sopivasti avattavaksi. Näin myös touhutipat valuu suoraan kohteeseen. Makuasia, laskeeko siemennesteen sisälle vulvaan. Itse olen aina antanut mennä pohjaan saakka. Näin tehden suoritus tuntuu heti aidolta.
- Anonyymi
Mulle ei ollut mitään pisteiden keräämistä, mutta asia, jonka halusin kokea ja jonka pääsin kokemaan ex-tyttöystävän kanssa. Itse olin tuossa vaiheessa onneksi kokenut seksin suhteen. Lisäksi kun hänellä oli aika tiukka immenkalvo, niin sen puhkaiseminen ikään kuin konkretisoi neitsyyden viemisen.
- Anonyymi
Itselle ei kumpaakaan, mutta onhan se ajatuksena todella kiihottavaa saada olla naiselle se ensimmäinen ja toivottavasti on myös halukas opettelemaan enemmänkin ja usein.
Itselläni on tuollainen ihana neitsyt jäänyt vielä kokematta valitettavasti, mutta ehkä vielä joskus joku halukas neito tulee vastaan.
M43 Satakunta Aloitus on vanha, mutta vastaan silti näkemykseni:
Suosin neitsyttä naista, koska he ovat terveitä.
Ihmisillä on usein herpestä ja erilaisia syöpää aiheuttavia hpv- viruksia. Tarkkana joutuu olla tässä viidakossa, jos haluat terveytesi säilyttää.
Minulla on ollut ja otan jatkossakin oikeen mielellään vakipano suhteeseen neitsyen naisen ja minut tavoittaa treffit puolelta, jos täällä joku terve neitsyt nainen hakee tervettä/puhdasta miestä seksiin ja kaveriksi.- Anonyymi
Miehenä sanon. On saavutus! Mutta se tuo mukanaan sen vaatimuksen, että haluan olla todella hyvä, että kokematon nainen tuskin koskaan saa samanlaista seksuaalista kokemusta keltään.
Kun taas jonkun kokeneemman naisen kanssa, johon ei ole muuta suhdetta, niin tilanne on vain itsensä tyydyttämistä pahimmillaan. Eikä ole tarkoituskaan antaa naiselle sen kummempaa kokemusta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,1253123Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171942744Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina652185Maria Veitola kommentoi soutelija Saarion huomionhakuisuutta
"Minusta on jotenkin kuvottavaa, kuinka kovalla intensiteetillä Suomi-media seuraa miessankari Jari Saarion merihätää. S2581524Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut
Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.41464Vihervassarit
Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät241346Lopetan ikävöinnin
Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään31201Ei ole liian myöhäistä..
Tule mun luo ja katso silmiin, niin saadaan taas se sanaton yhteys ja sano sitten vain anteeksi rakas ja suutele ja hala3952Ei osattu ratkaista etääntymistä
Mä jäädyin eikä sulla ole taitoa sulattaa. Parempi antaa olla, vaikka toivoin jotain muuta. Miehelle.115910Esprit hoitokdit Varkaudessa?
Asun keskisuomessa ja käyn satunnaisesti äitini luona Varkaudessa. Äitin tarvitsee kohta hoitajan kotiin tai hoitokodin103883