Kiimingissä saatananpalvontaa?

Qvistiuki

Ainakin tiedän sieltä selaisia , jotka tykkää hautuumaista jne. Ja jopa seksissäkin, saa kiksejä kun laitetaan ruumisarkkuun. Ei ihan normaalia toimintaa mielestäni. Onko ohimenevä ilmiö, vaiko joku juttu mistä kaikki ei tiedä?Ja mitä kiksejä saa , kun suljettuun arkkuun laitetaan seksin aikana?

8

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hghgfds
    • zaqq

      Nuo jutut mistä aloittaja kertoo, hän kertoo tietämättään omista epävarmuuksistaa. Epävarmuus omaan seksuaalisuuteen näkyy selvänä kysymys jonona.
      Kiiminki ja seksi..... onko siellä kenties uskonlahko toiminnassa kun ihmisten epävarmuus tietyissä asioissa paistaa tänne suomi24:een?

      Pitäähän se vastaus antaa kun asiallisen kysymyksen on muotoillut.
      Ihmisellä on lisääntymisvietti kuten muillakin eläimillä, ihmisen mielikuvitus mahdollistaa erillaiset variaatiot lisääntyessä.
      Jos arkussa harrastaa seksiä, siinä ei ole mitään väärää. seksin harrastajat nauttivat siitä aidosti ja sinun epävarmuus omasta seksuaalisuudesta estää ymmärtämästä että kyse on haluista ja mielikuvituksesta.
      Terveempää arkkuseksi on kuin pedofilia joita varsinkin lestadiolaiset harrastavat ja aiheuttavat massapahoinvointia.

      Jos panettaa niin pane, et sinäkään toisilta kysele että onko tämä normaalia panemista, taas tullaan lahko ongelmaan, kaikki painetaan muottiin..... toiset ei sinne kuitenkaan mene sillä, älyllinen toiminta estää luovuttamasta omaa tahtoa ja ajattelua toisten hoiviin.

      Saatanan on jumala siinä missä muutkin 1482 jumalaa on jumalia.

      • tuhovoimillestoppi

        Onkohan Sosialismi nyt saavuttanut yhden välietappinsa. Neuvostoliiton luhistumisen jälkeen uusi diktatuuri nostaa siellä päätään ja Arapi maissa muslimi pirut oirehtii.
        Tarvittais tässä tilanteessa lähetys saarnaajia sankoin joukoin, ettei nuo tuhovoimat saisi suurempaa otetta maailmastamme,


    • eikaikuitenkaan2

      En ole huomannut mitään saatananpalvontaan liittyvää. Missäpäin muka?

    • voevoe_

      Eikö hautausmaista saisi tykätä? Ja jos harrastaa seksiä arkussa niin keneltä se on pois, eikai se ketään vahingoita? Vai onko esimerkissäsi ruumis samassa arkussa?

    • paahpa

      jumala syö teijät, sano naapurin lestapentu meille. nyt pelottaa.

    • palvojilla

      Putkosentien alkupäässähän niillä on oikein temppeli

      • narssi

        Onkohan nämä niitä vapaamuurareita?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7443
    2. 80
      5028
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4859
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4258
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3048
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2689
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2586
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      50
      2237
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2211
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1840
    Aihe